امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145288
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی

محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بازگشت جامعه به هویت اصلی خود اسلام  بود چرا که اسلام برگرفته از فطرت انسان است و رمز تداوم انقلاب اسلامی هماهنگی انقلاب اسلامی با فطرت و جان مردم دانست چرا که فطرت انسان‌ها مخالف زورگویی و جنایت است. در حالی که ماهیت نظام استکباری بر زورگویی و خشونت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: باید بدانیم هرچقدر فشار غرب و آمریکا بر مردم ما بیشتر شود ملت ایران استقامت بیشتری پیدا می‌کند کما اینکه از 36 سالی که از انقلاب گذشته است مردم در سایه تحریم‌ها توانسته‌اند به پیشرفت‌های چشمگیری برسند و اقدامات موثری را انجام دهند.

عبدخدایی با بیان اینکه علم در انحصار کسی نخواهد ماند تصریح کرد: آمریکا و غرب در نهایت مجبور خواهند شد واقعیت را بپذیرند و توان علمی ایران را در زمینه هسته‌ای قبول کنند چرا که علم در حصار هیچ کسی باقی نمی‌ماند و  ایران به دنبال استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای است همان گونه که رهبر انقلاب نیز بر آن تاکید دارند.

وی در پایان با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال پرشکوه‌تر از گذشته خواهد بود خاطرنشان کرد: ملت ایران همچون گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده و اثبات می‌کنند که فشارهای غرب نمی‌توانند آنان را از اهداف و آرمان‌هایشان باز دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها