امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145310
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین چناریان گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین چناریان گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از حمل یک محموله بزرگ مواد با استفاده از خودروهای کانتینر حامل بار یخچال از شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان به مقصد تهران مطلع شدند.

وی افزود: پلیس در ایستگاه بازرسی مرصاد خودروهای کانتینر حامل یخچال را مورد بازرسی قرار داده و در نهایت به یک دستگاه کامیون کشنده دانگ فنگ که از چابهار عازم تهران بوده مشکوک شده و خودرو را به پارکینگ منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در این عملیات پلیس با استفاده از سگ مواد یاب، این وسیله نقلیه را مورد بازرسی قرار داد که در نهایت از داخل کانتینر آن مقدار 791 کیلوگرم تریاک و 280 کیلوگرم مرفین کشف کرد.

سردار چناریان با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات افزود: مأموران انتظامی شهرستان ارزوئیه نیز بامداد دیروز هنگام کنترل خودروهای عبوری محور صوغان- دولت آباد به یک دستگاه خودروی فوتون یخچالی مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: پلیس در بازرسی از این کامیون نیز 407کیلو مرفین جاسازی شده در بدنه آن را کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کرد.

چناریان گفت: مأموران انتظامی شهر بابک نیز در عملیاتی در ارتفاعات دوعاج این شهرستان موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه 405، بیش از 300 کیلو گرم تریاک کشف کنند.

وی از عملیات پلیس فاریاب نیز در مبازره با سوداگران مرگ یاد کرد و افزود: یک دستگاه وانت پیکان در محورهای مواصلاتی فاریاب توقیف و در بازرسی از آن 352 کیلوگرم حشیش کشف شد.

مأموران انتظامی منوجان نیز در بازرسی از منزل یک خرده فروش مواد مخدر قریب به سه کیلو گرم هروئین کشف و یک نفر را دستگیر کردند و تحویل دستگاه قضایی دادند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار