امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145319
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش مرکزی «ایست! آب نیست» با محوریت پرسش مهر پانزدهم ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش مرکزی «ایست! آب نیست» با محوریت پرسش مهر پانزدهم رئیس‌جمهور در خصوص اهمیت آب و ارائه راهکار در جهت استفاده بهینه از آن توسط دانش‌آموزان، امروز با حضور علی اصغر فانی رئیس آموزش و پرورش، حمید چیت چیان وزیر نیرو، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و جمعی از دانش‌آموزان و فرهنگیان شهر تهران در تالار فرهنگ برگزار شد.
از حاشیه‌های این مراسم می‌توان به حضور دانش‌آموز پاییزه حاجی نجفی 13 ساله از یکی از روستاهای منطقه کجور استان مازندران اشاره کرد که در کلاس هفتم مشغول به تحصیل است

این دانش‌آموز مستعد با سرودن شعری زیبا در خصوص اهمیت آب باعث هیجان و شور و شعف خاصی در محل برگزاری این همایش شد.

حاجی ‌نجفی در این مراسم اظهار داشت: 2 هزار بیت شعر از حفظ دارم و جزء 30 قرآن را نیز به صورت حفظ می‌خوانم و از روستایی آمده‌ام که آب را باید قطره‌ قطره در ظرفی جمع کرده و از آن استفاده می‌کنیم.

همچنین در این مراسم معلم این دانش‌آموز نیز حضور داشت که این دانش‌آموز مستعد را به همراه 5 دانش‌آموز دیگر در مقاطع مختلف در این روستا آموزش می‌داد.

نکته قابل توجه این بود که این خانم معلم هنوز استخدام رسمی آموزش و پرورش نیز نبود و تنها در هفته یک شب به منزل خود در شهر می‌رفت و بقیه ایام را در مدرسه روستا ساکن بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها