امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145320
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ظهر امروز تفاهمنامه همکاری بین سازمان بهزیستی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ظهر امروز تفاهمنامه همکاری بین سازمان بهزیستی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به امضا رسید.

محمدباقر الفت معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در این مراسم اظهار داشت: یکی از دستگاه‌ها و سازمان‌های اصلی که در امر پیشگیری از وقوع جرم با قوه قضائیه همکاری دارد سازمان بهزیستی است.

وی با اشاره به همکاری جدی و مطلوب سازمان بهزیستی با معاونت پیشگیری از وقوع جرم گفت: این سازمان در مباحثی همچون پیشگیری از خشونت، پیشگیری در فضاهای مجازی پیشگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق همکاری خوبی با قوه‌ قضائیه داشته است.

الفت تصریح کرد: سازمان بهزیستی با همکاری قوه قضائیه برنامه‌های مشترکی را که قانونگذار تعریف کرده تعقیب می‌کند بنابراین لازم است در مسیر مشترکی که به اتفاق بهزیستی طی می‌کنیم توافق‌نامه‌هایی را به  امضا برسانیم.

وی تاکید کرد:‌ قوه قضائیه نقطه اتصال متولیان امر پیشگیری در حوزه پیشگیری از وقوع جرم و رفتارهای نابهنجار است.

وی با اشاره به امضای تفاهمنامه امروز گفت: امیدواریم با امضای این تفاهمنامه جامعه از اقدامات مشترک دستگا‌ها بیشترین بهره‌برداری را کنند تا ما شاهد آسیب‌های اجتماعی و کاهش جمعیت آسیب‌دیده باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها