امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145328
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش امروز در همایش مرکزی ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش امروز در همایش مرکزی «ایست! آب نیست» که در تالار فرهنگ برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: امسال نیز سال تحصیلی بر اساس پرسش مهر رئیس جمهور آغاز شد و رئیس جمهور مسئله کمبود آب را مطرح کردند.

وی ادامه داد: در این راستا برای استفاده بهینه از آب، برنامه‌های مختلفی در مدارس کشور انجام شد و ستاد پرسش مهر با ریاست وزیر آموزش و پرورش تشکیل و آغاز شد.

کفاش افزود: سلسله همایش‌های «ایست! آب نیست» را می‌توان یکی از محوری‌ترین جریا‌ن‌سازی اجتماعی در این خصوص برشمرد که موجب تحقق اهداف پرسش مهر رئیس جمهور می‌شود.

وی اضافه کرد: امسال در پرسش مهر پانزدهم به عنوان اولین گام جدید و ابتکاری یک میلیون برگه در میان خانواده‌ها توزیع شد که اکثر قریب به اتفاق با نگارش زیبای خانواده‌‌ها صورت گرفته است و در آینده نزدیک در نسخه‌های کتابی برای مدارس منتشر خواهد شد.

معاون پرورشی فرهنگی وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:‌ در 54 هزار و 902 مدرسه کشور همایش «ایست! آب نیست»‌ با حضور مسئولان محلی، دانش‌آموزان و اولیا در 26 آذرماه برگزار شد.

کفاش تصریح کرد: در استمرار همایش‌های مدرسه 575 منطقه آموزش و پرورش کشور همایش «ایست! آب نیست» را با حضور مسئولان شهرستان و دانش‌آموزان برگزار کردند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور برگزاری کنگره ملی پرسش مهر، همایش‌های استانی با حضور استانداران، مسئولان استان‌ها و فرهنگیان نیز برگزار شد.

به گزارش فارس، اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نیر در این همایش با اشاره به پرسش مهر پانزدهم رئیس جمهور در خصوص ارائه راهکار استفاده بهینه از آب اظهار داشت: آنچه در حیطه آموزش و پرورش است، فرهنگ‌سازی، آگاهی و هوشیاری در خصوص مشکل ملی و کمبود آب است که با اقتدار ملی و توسعه ملی گره خورده است.

وی ادامه داد: اگر خواستار توسعه در همه زمینه‌ها هستیم باید به این موضوع توجه کنیم تا بتوانیم در آینده نسلی داشته باشیم قدر این نمعت را بداند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها