امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14533
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، حمد بن عیسی آل خلیفه در کاخ الصافریه با توماس کراجسکی سفیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، حمد بن عیسی آل خلیفه در کاخ الصافریه با توماس کراجسکی سفیر آمریکا و جان میلر فرمانده نیروهای دریایی مرکزی آمریکا و فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی ارتش آمریکا مستقر در بحرین دیدار و با آنها تحولات سیاسی در سطح منطقه ای و بین المللی را بررسی کرد.

سفیر آمریکا و فرمانده نیروهای مرکزی آمریکا در این دیدار خرسندی آمریکا از نتایج مثبت و ثمربخش سفر اخیر سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح و معاون اول نخست وزیر بحرین به آمریکا را ابراز داشت.

شاه بحرین در این دیدار با استقبال از سفیر آمریکا و میلر، از روابط تاریخی دو کشور دوست بحرین و آمریکا و هماهنگی مشترک و تقویت همکاری دوجانبه به عنوان دو هم پیمان و شریک ستایش کرد و از سفیر آمریکا خواست تا درود و تهنیت وی را به رئیس جمهوری آمریکا ابلاغ کند.

وی همچنین بر اهتمام بحرین به توسعه روابط دوجانبه با آمریکا در همه زمینه ها تاکید کرد و از آمریکا به عنوان کشور دوست بحرین به خاطر نقش اساسی این کشور برای محافظت از امنیت و ثبات منطقه تقدیر و تشکر کرد.

شاه بحرین همچنین از سفیر آمریکا برای تلاش های مداوم به منظور تقویت روابط دوستانه رو به رشد دو کشور دوست ستایش و از تلاش های ملیر نیز برای تقویت همکاری دفاعی و نظامی بین دو کشور تقدیر کرد.
 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها