امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145363
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب حاکم فرانسه در انتخاباتی که روز یکشنبه به گزارش گروه بین‌الملل

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب حاکم فرانسه در انتخاباتی که روز یکشنبه

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب حاکم فرانسه در انتخاباتی که روز یکشنبه برای تعیین کرسی نماینده منطقه «دوبز» برگزار شد توانست با کسب ۵۱.۴۳ درصد آراء نماینده حزب راست افراطی موسوم به «جبهه ملی» را مغلوب کند.

خبرگزاری فرانسه روز یکشنبه این خبر را بر اساس آمارهای رسمی اعلام شده گزارش داد و افزود این رأی‌گیری به محکی برای سنجش محبوبیت حزب فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه پس از حمله افراد مسلح به دفتر نشریه شارلی‌ابدو تبدیل شده بود.

رسانه‌های فرانسه گزارش داده‌اند محبوبیت فرانسوا اولاند که قبل از حمله شارلی‌ابدو به پایین‌ترین سطح رسیده بود پس از این حادثه به دو برابر افزایش یافته است.

ماه گذشته چند فرد مسلح با حمله به دفتر نشریه «شارلی‌ابدو» بیش از ده نفر را کشته و چندین نفر را زخمی کردند.

برخی تحلیلگران مانند «کوین برت»، «تیری میسان» و «پاول رابرتز» با رد روایت‌های رسمی دولت فرانسه به احتمال دست داشتن سرویس‌های مخفی پاریس در طراحی این حملات اشاره کرده‌اند.

آنها ادعای دولت مبنی بر یافته شدن کارت شناسایی مظنونان در محل حادثه را زیر سوال برده و می‌گویند بعید است مجرمان حرفه‌ای اسناد هویتی خود را به صحنه جرم بیاورند.

انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها