امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145379
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سن و سال کمی داشتند اما به اندازه یک مرد درک می‌کردند؛ آنها یک روز ابری، دور ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سن و سال کمی داشتند اما به اندازه یک مرد درک می‌کردند؛ آنها یک روز ابری، دور از  ریا و با قلبی به وسعت دریا راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند؛ اما امروز همان مردان که جراحت‌شان دور از چشم‌های‌ ما است، با دلی پر از درد، در بهشت کوچک گوشه شهرمان، غم می‌خورند.

در بیست و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جمعی از هنرمندان سینما، تئاتر، تلویزیون، موسیقی و رسانه با جانبازان اعصاب و روان بیمارستان نیایش دیدار کردند.

آزاده زارعی که متولد سال 1368 و از هنرمندان نسل سوم انقلاب است؛ او در این دیدار پای درد دل جانبازان نشست و در زمان خداحافظی به آنها گفت: «من کوچیک همه شما هستم؛ هر چه داریم از شماست».

زارعی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: من به طور مستقیم فضای درگیری جنگ را درک نکردم اما از خانواده شهدا هستیم؛ در طول جنگ دایی‌هایم شهید «احمد و مهدی زارعی» در فاصله 40 روز به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: طی این سال‌ها غم پدربزرگ و مادربزرگم در داغ عزیزشان و غم مادرم در داغ برادرانش را درک کردم؛ هنوز هم داغ دایی احمد و دایی مهدی برای خانواده‌ام تازه است و نمی‌توانند فراموش کنند. حتی برای یادبود دایی‌های شهیدم، مادرم نام برادرانم را احمد و مهدی گذاشته است.

 

این هنرمند سینما و تلویزیون بیان داشت: شهدا و جانبازان به قدری فداکار هستند که به خاطر ما و به خاطر سرزمین‌مان جانشان را گذاشتند؛ در حالی که ما حاضر نیستیم یک خار در دست‌مان برود.

وی درباره علت حضورش در برنامه دیدار با جانبازان گفت: ما می‌آییم اینجا تا تلنگری برای خودمان باشد. دیدن جانبازان، وظیفه ما این است که نباید فراموش‌شان کنیم.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار