امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145381
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، هفتمین روز از سی و سومین جشنواره فیلم فجر در حالی آغاز شد که نیروی انتظامی در محوطه مرکز همایش‌های برج میلاد ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، هفتمین روز از سی و سومین جشنواره فیلم فجر در حالی آغاز شد که نیروی انتظامی در محوطه مرکز همایش‌های برج میلاد تهران از ساعات آغازین صبح امروز شنبه 18 بهمن ماه مستقر شده است.

وضعیت نامتعارف برخی شرکت‌کنندگان و حتی هنرمندان شرکت کننده در چند روز اخیر جشنواره به قدری نامناسب بوده که برخی به طعنه از این رویداد سینمایی به شوی لباس تعبیر می‌کردند. عدم تدبیر مسئولین برج میلاد و جشنواره فیلم فجر برای کنترل این وضعیت باعث شده نیروی انتظامی برای جلوگیری از نامناسب‌تر شدن اوضاع در برج میلاد تهران و در حاشیه برگزاری این رویداد بزرگ سینمایی مستقر شود.

و اما «مزار شریف»؛ اثری قابل قبول و قابل دفاع از عبدالحسن برزیده که پس از سالها این بار اثری را با موضوع حمله به کنسولگری ایران در مزار شریف را مقابل دوربین برده است صبح امروز از ساعت 10 در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد تهران به نمایش گذاشت و این فیلم تنها فیلمی بود که از ابتدای برگزاری سی و سومین جشنواره فیلم فجر تا کنون نه کف زدند و نه سوت و با دقت تمام تا پایان فیلم در صندلی های خود تکیه زدند.

اما حسن برزیده برای مخاطبان فیلمش یک سورپرایز داشت و آن هم حضور الله داد شاهسوند تنها دیپلمات بازمانده از حادثه تلخ حمله به کنسولگری ایران در مزار شریف بود که در پایان نشست وی با خبرنگاران به گفت و گو پرداخت.

البته معاون زنان رئیس جمهور امید یعنی حسن روحانی شب گذشته به تماشای «شیفت شب» نیکی کریمی نشست.

محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما که از تیم مدیران سازمان سینمایی خارج شده و به رسانه ملی رفته شب گذشته از بخش‌های مختلف این جشنواره بازدید کرد. احسانی امسال در هیات انتخاب جشنواره حضور داشت.

حضور هنرمندان و سینماگران در هفتمین روز جشنواره کمتر از روزها و شبهای گذشته بود. در این باره شایعاتی در مورد نوعی اعتراض هماهنگ شده به سبب حضور سبزپوشان نیروی انتظامی در برج میلاد به گوش می‌رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها