امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145383
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نامه‌های کوفی مجموعه اشعار سعید بیابانکی که اخیرا چاپ سوم آن توسط انتشارات ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نامه‌های کوفی مجموعه اشعار سعید بیابانکی که اخیرا چاپ سوم آن توسط انتشارات سوره مهر وارد بازار کتاب شده است، به تازگی در سایت جهانی آمازون نیز برای فروش عرضه می‌شود.

این کتاب به این آدرس و با قیمت 10 دلار عرضه شده تا در همه جا دنیا قابل عرضه و خرید باشد.

اشعار «نامه‌های کوفی» در سه بخش سروده شده است. بخش نخست اشعار مذهبی و آیینی در دفتری با عنوان «خیزران» را شامل می‌شود.

دفتر دوم به شعرهای عاطفی، اجتماعی و انتقادی درباره دفاع مقدس اختصاص دارد و در فصلی با عنوان «سیاه و سفید» آمده است. دفتر سوم با عنوان «نامه‌های کوفی» دربرگیرنده اشعار سپید است. این شعرها به فضای آیین‌های ایرانی‌ها درباره واقعه عاشورا می‌پردازد و نگاهی انتقادی به مردم و باورهایی دارد که سبب می‌شوند سوء استفاده‌هایی از مساله عاشورا صورت بگیرد.

دفتر اول و دوم حدود 40 قطعه شعر و دفتر سوم حدود 32 قطعه شعر سپید را شامل می‌شود. اشعار کلاسیک این مجموعه هم در قالب‌های غزل و چهارپاره سروده شده‌اند.

همچنین از کتاب‌های پرمخاطب این شاعر و طنز پرداز که به تازگی تجدید چاپ شده‌اند می‌توان به چاپ سوم مجموعه طنز «هی شعر تر انگیزد» توسط نشر سپیده باوران و چاپ چهارم «جامه دران» مجموعه شعرهای آیینی این شاعر در نشر فصل پنجم اشاره کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها