امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145389
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استان همدان امسال همزمان با تهران در روند برگزاری جشنواره موسیقی میزبان گروههای موسیقی است .

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استان همدان امسال همزمان با تهران در روند برگزاری جشنواره موسیقی میزبان گروههای موسیقی است .

اجراهای این استان از 19 تا 21 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا و در قالب هفدهمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان برگزار می‌شود.

در اولین روز از این جشنواره تکنوازی سنتور، تکنوازی تنبک،‌ تکنوازی ویلن در سانس اول و از ساعت 8:30 بامداد برگزار می شود. همان روز و از ساعت 16 گروه رها، گروه تمنا،‌گروه پرند، گروه آوای فاخته و گروه تاراز در کنار یک تکنواز کمانچه در قالب تکنوازی به روی صحنه خواهند رفت.

20 بهمن ماه همدان میزبان تکنوازان تار، سه تار،‌ نی و نیز اجرای آواز در سانس اول (ساعت 9 صبح) و تکنوازی دف و اجرای گروه همراز از ملایر، گروه مهر از نهاوند، گروه دیبا از اسدآباد، گروه شمس از تویسرکان و ‌گروه مستان نهاوند در سانس دوم (ساعت 16) خواهد بود.

در آخرین روز از جشنواره موسیقی فجر در همدان در ساعت 9 صبح تکنوازی تنبور اجرا و یک کارگاه آموزشی موسیقی از ساعت 10 الی 12 برگزار می‌شود.

اختتامیه هفدهمین جشنواره موسیقی استان همدان 21 بهمن ماه ساعت 15:30 در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینا برگزار خواهد شد.

سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر همزمان با تهران در استان‌هایی چون همدان، البرز،‌خوزستان، فارس،‌ کهکیلویه و بویراحمد و گلستان برپا می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها