امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145400
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیر شورای جامعه اسلامی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی با بیان مطلب فوق ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیر شورای جامعه اسلامی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر و به همت جامعه اسلامی کارکنان وزارت دارایی و سازمان امور مالیاتی کشور، سی و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ5 ، 10 و 15 جزء، اذان و ابتهال بین اعضای انجمن های اسلامی وزارتخانه ها و موسسات دولتی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سطح کشوری و با حضور داوران و قاریان بین المللی آقایان حشمتی، مهکام، حنیفی، بحرالعلوم، سعیدیان و رحمانی برگزار می شود، گفت: از هر رشته 3 نفر برگزیده می شوند که با حضور دکتر طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر عسکری، رییس کل محترم سازمان امور مالیاتی کشور، جوایز نفیسی همراه با لوح سپاس تقدیم خواهد شد.

دبیر شورای جامعه اسلامی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مالیاتی افزود: در این دوره از مسابقات که بدلیل اعتبار چندین ساله خوشبختانه با استقبال زیادی همراه است، بیش از 270 نفر در رشته های یادشده شرکت می کنند که 21 نفر از آنان از مجموعه کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی و بقیه از سایر دستگاه های دولتی به رقابت می‌پردازند.

به گفته مردان، علاوه برگرامیداشت دهه مبارک فجر، ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص)، آشنایی و انس روزافزون کارکنان با کلام‌الهش مجید از دستاوردهای مهم و ضروری برگزاری این مسابقات است که موجب افزایش فضای معنوی و تضمین سلامت اداری می گردد.

وی خاطرنشان کرد: سی و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، فردا بیستم بهمن ماه با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز و لوح سپاس با امضای وزیر امور اقتصادی و دارایی پایان می یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها