امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145403
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار فارس، هموطنان جنوبی کشورمان این روزها شاهد وجود گرد و غبار در هوا هستند و این غبار مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده است. رضا صادقی ...

به گزارش خبرنگار فارس، هموطنان جنوبی کشورمان این روزها شاهد وجود گرد و غبار در هوا هستند و این غبار مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده است.

رضا صادقی طبق وعده قبلی خود کنسرت‌های موسیقی را در شهرهای مختلف کشور اجرا می& zwnj;کند و این روزها مشغول دیدار با مردم است.

این خواننده پاپ در کنسرت اهواز با اشاره به وجود گرد و غبار اظهار داشت: درست است که روی قلب هیچ جنوبی غبار نمی‌نشیند اما امیدوارم آنهایی که می‌توانند مراقب این گرد و غبارها باشند چرا که هموطنان مرا آزار می‌دهد.

خواننده «مشکی رنگ عشقه» گفت: «هم‌خون‌های عزیزم! امشب برای کسانی اجرا می‌کنم که اگر قابل باشم خود را اهل آنها می‌دانم. امیدوارم شب جنوبی خاصی داشته باشیم».

فراموش، بانوى من، عادت، بخند، حواسم بهت بود، برقص، کفش آهنى، مشکى، عاشقتم، بغض دوباره، ادعا، دوست دارم خدا، ولى نبو، فال و خدا با منه، قطعاتی بودند که در کنسرت اهواز به اجرا درآمدند.

پویا نیکپور (رهبر ارکستر و نوازنده پیانو)، آرش پژندمقدم (درامز)، عمید بنکدار (گیتار باس)، ناصر رحیمی (پرکاشن)، مرتضی کریمی (عود)، امیر شهابی (کیبورد) و فاضل پیش (نایلون گیتار، الکتریک گیتار)، رضا صادقی را در این کنسرت همراهی کردند.

بر اساس این گزارش، مدیرکل هواشناسی خوزستان امروز از تداوم گرد و غبار تا پایان هفته در این استان خبر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار