امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145413
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 193
سردار غلام عسکر کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: امروز هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در جلسه فوق‌العاده ...

سردار غلام عسکر کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: امروز هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در جلسه فوق‌العاده خود با رای قاطع، حکم به برکناری رسول خطیبی از هدایت این تیم داد.

وی گفت: تیم تراکتورسازی در هشت بازی اخیر خود نتایج خوبی کسب نکرده بود و بعد از بازی ملوان هیئت مدیره باشگاه تصمیم به برکناری خطیبی داشت، اما به وی یک فرصت دیگر داده شد که متاسفانه تیم تراکتورسازی برابر پدیده هم متحمل شکست شد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با رد کردن اختلاف بین عباسی و خطیبی گفت: این بهانه نمی‌تواند دلیل برکناری سرمربی تیم باشد و باید یادآور شد که عباسی تنها یک رای داشته و وی به تنهایی نمی‌توانست عامل برکناری خطیبی باشد.

وی تصریح کرد: هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از نتایج به دست آمده این تیم ناراضی بودند و نسبت به هواداران تیم احساس مسئولیت کردند و با اکثریت آرا، رای به کنار گذاشتن خطیبی گرفتند.

کریمیان خاطرنشان ساخت: جلسات هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی به صورت منظم برگزار شده و اعضای هیئت مدیره نسبت به نتایج تیم تراکتورسازی احساس مسئولیت داشته و به دنبال موفقیت تیم تراکتورسازی هستند.

وی در مورد اظهارات آجرلو نیز گفت: برای حضور وی در جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره تماس زیادی گرفتیم که موفق نشدیم و علت عدم حضور وی در جلسه هیئت مدیره وجود کسالت و بستری شدن در بیمارستان بود و با احترام به نظر آقای آجرلو، باید این نکته را اضافه کنم که وی هم فقط یک رای در هیئت مدیره داشته و نظر اکثریت اعضای به برکناری خطیبی بوده است.

انتهای پیام/60017/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها