امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145420
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 179
سردار غلام‌عسکر کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز از انتخاب سرمربی جدید این تیم تا روز جمعه خبر داد و  اظهار داشت: در حال ...

سردار غلام‌عسکر کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز از انتخاب سرمربی جدید این تیم تا روز جمعه خبر داد و  اظهار داشت: در حال حاضر چند گزینه داخلی و خارجی در حال بررسی است و تا بازی روز جمعه تراکتورسازی برابر صبا سرمربی تیم مشخص می‌شود.

وی از هواداران تیم تراکتورسازی خواست که صبور بوده و به شایعات توجهی نکنند.

کریمیان گفت: بسیاری از مخالفان تیم تراکتورسازی که قدرت رویارویی با این تیم در میدان مسابقه را ندارند، از این فرصت برای ضربه زدن به تیم تراکتورسازی می‌خواهند استفاده می‌کنند.

وی افزود: طرفداران و هواداران تیم تراکتورسازی نباید به شایعات و مسائل حاشیه‌ای توجه کنند و همانند گذشته کنار تیم محبوب خود باشند و از آن حمایت کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: با تعصب خاصی از این تیم قاطعانه حمایت و هر آنچه در توان داریم برای تقویت این تیم بزرگ انجام می‌دهیم.

وی با تاکید بر نقش مهم و بی‌بدیل هواداران در موفقیت‌های سال‌های اخیر تراکتورسازی، گفت: از تمام هواداران که در سرما و گرما همواره حامی اصلی تیم خود بوده‌اند، تقاضا داریم همچون گذشته از این تیم بزرگ و مردمی پشتیبانی و هرگز از این علاقه وافر خود کوتاه نکنند.

روز گذشته هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در جلسه فوق‌العاده خود رای به برکناری رسول خطیبی از هدایت تیم تراکتورسازی داد. این اتفاق بعد از شکست خانگی تراکتورسازی برابر پدیده مشهد صورت گرفت.

 

انتهای پیام/60017/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار