امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145433
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ناو گروه سی و سوم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو پشتیبانی بندر‌عباس و ناو رزمی نقدی ...

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ناو گروه سی و سوم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو پشتیبانی بندر‌عباس و ناو رزمی نقدی که اوایل ماه جاری ماموریت خود را برای محافظت از خطوط مواصلاتی کشتی‌ها آغاز کرده بودند صبح امروز به بندر کلمبو واقع در سریلانکا رسیدند و پهلو گرفتند.

حسین ابراهیمی سرپرست سفارت ایران و سرهنگ پاسدار ابراهیم روحانی وابسته نظامی کشورمان در سریلانکا به همراه برخی از فرماندهان نیروی دریایی سریلانکا از این ناوگروه استقبال کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس این ناوگروه پس از طی حدود 5 هزار کیلومتر در شمال اقیانوس هند تا بندر‌ کلمبو در سریلانکا توانست بیش از 120 واحد نظامی و غیرنظامی را از طریق شنود، رهگیری الکترونیکی و دیده‌بان بصری رهگیری و شناسایی کند.

این ناوگروه که به دلیل حضور دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی در آن، یک ناوگروه عملیاتی، اطلاعاتی و آموزشی محسوب می‌شود به مدت 3 روز در بندر کلمبوی سریلانکا خواهد ماند.

دیدار با مقامات نیروی دریایی سریلانکا و برپایی مسابقات ورزشی از جمله برنامه‌های این ناوگروه در بندر کلمبو است.

پیش از این دو بار دیگر ناوگروه‌های بیست‌و چهارم و بیست و هشتم نیروی دریایی ارتش در سریلانکا حاضر شدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها