امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145450
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، آرام آرام روزهای ابتدایی بهار سینمایی ایران نیز روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و هشتمین روز سی و سومین جشنواره ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، آرام آرام روزهای ابتدایی بهار سینمایی ایران نیز روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و هشتمین روز سی و سومین جشنواره فیلم فجر صبح روز گذشته یکشنبه 19 بهمن ماه در حالی آغاز به کار کرد که همانند صبح روز قبل تر نیروی انتظامی باز هم در محوطه مرکز همایش های برج میلاد تهران مستقر بود.

و اما از حواشی روز هشتم جشنواره فیلم فجر می‌توان می‌توان به اعتراض کمال تبریزی کارگردانی که امسال «طعم شیرین خیال» را به مخاطبان خود در برج میلاد تهران نشاند، اشاره کرد.

تبریزی کنار گذاشته شدن فیلمش را از جدول آرای مردمی سی و سومین جشنواره فیلم فجر را سهل انگاری دست اندرکاران جشنواره فیلم فجر دانست.

و اما کاخ جشنواره برای سومین بار شاهد حضور ابراهیم حاتمی کیا در این رویداد مهم سینمایی بود ام اینبار حاتمی کیا آمده بود تا «طعم شیرین خیال» را امتحان کند!

البته گویا در نشست های خبری امروز کاخ جشنواره پس از نمایش فیلم‌های سینمایی جمع آوری اوراق سئوالات از حاضرین جلسات نقد و بررسی برای پرسش از عوامل فیلم کفایت نمی‌کرد و برخی سعی داشتند تا سئوالات خود را به صورت شفاهی مطرح کنند!

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها