امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145460
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 20
سعید بیابانکی از شاعران و طنزپردازان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار دو کتاب جدیدش داد و گفت: اخیرا دو مجموعه ...

سعید بیابانکی از شاعران و طنزپردازان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار دو کتاب جدیدش داد و گفت: اخیرا دو مجموعه برای نشر به ناشر تحویل داده ام؛ یکی با نام «یلدا» که یک مجموعه شعر جدید است و دیگری نثرهایی با نام «لبخندهای مستند».

وی افزود: یلدا 40 شعر کلاسیک در قالب‌های غزل، چارپاره و ترانه و 15 شعر سپید  دارد و شعرهای این مجموعه به جز چند قطعه تا کنون جایی منتشر نشده است.

بیابانکی درباره موضوع اشعار این کتاب اظهار داشت: این کتاب مجموعه‌ای از اشعار جدی با موضوع عاشقانه، اجتماعی و آیینی است و احتمالا دو فصل خواهد داشت که فصل‌ها بر اساس قالب اشعار در دو بخش شعرهای سپید و کلاسیک دسته بندی می‌شود.

این شاعر درباره کتاب دیگرش با نام «لبخندهای مستند» گفت: این کتاب مجموعه‌ای از 60 قطعه نثر است که با حال و هوایی طنز آمیز نوشته شده است.

وی افزود: نثرهای این کتاب مربوط به اتفاقات طنزآمیزی است که برای خودم افتاده بود و پیش از این تعدادی از آنها را در اینترنت منتشر کرده بودم و وقتی دیدم استقبال زیادی از آنها شد، تصمیم گرفتم مجموعه کاملش را به صورت یک کتاب منتشر کنم.

بیابانکی درباره ناشر این دو کتاب هم گفت: ناشر «یلدا» و «لبخندهای مستند» سوره مهر است و البته کتاب شعر «سنگچین» هم که سال 88 توسط نشر علم منتشر شده بود با طراحی جلد تازه و صفحه آرایی به روزتر توسط سوره مهر باز نشر خواهد شد و امیدوارم در نمایشگاه کتاب سال 94 هر سه این کتاب‌ها به دست علاقه‌مندان برسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها