امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145471
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 25
علی جنتی وزیر ارشاد پس از نمایش فیلم «محمد (ص)» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره این فیلم گفت: شاید بتوانیم فاخرترین فیلمی ...

علی جنتی وزیر ارشاد پس از نمایش فیلم «محمد (ص)» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره این فیلم گفت: شاید بتوانیم فاخرترین فیلمی که در 35 سال گذشته در جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است را فیلم آقای مجیدی را بدانیم که از نظر محتوا و مضمون بی نظیر می‌باشد، همچنین از نظر کار حرفه‌ای و فنی در جمهوری اسلامی کم‌نظیر است.

وزیر ارشاد در ادامه گفت: توجه به دوران کودکی پیامبر (ص) تا زمان بعثت به درستی نشان می‌دهد پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی است و همه بشارت‌هایی که در تورات و انجیل درباره پیامبر آمده است را به خوبی ذکر کرده است.

وی در ادامه تأکید کرد: همه پیروان ادیان گذشته منتظر یک منجی بزرگ در سرزمین عربستان بودند و به دنبال او جستجو می‌کردند این فیلم را باید بخش اول زندگی پیامبر دانست امیدواریم توفیق پیدا شود تا بخش دوم این فیلم که از زمان بعثت تا زمان رحلت پیامبر (ص) است با کیفیت و به دقت ساخته شود.

وی در پاسخ به این سؤال که بخش دوم را هم سازنده این فیلم خواهند ساخت گفت: امیدواریم این چنین شود.

بنا بر این گزارش فیلم سینمایی محمد (ص) ساخته مجید مجیدی امروز با حضور مسئولین کشور و تعدادی از فیلمسازان در سینما فرهنگ به نمایش در آمد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها