امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145482
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 26
مجید شاه‌حسینی یکی از مدیران اسبق فارابی و کارشناس سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم «محمد رسول الله» گفت: ...

مجید شاه‌حسینی یکی از مدیران اسبق فارابی و کارشناس سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم «محمد رسول الله» گفت: طیب‌الله! زحمت کشیدند. امیدواریم خداوند به نیت سازندگانش برکت بدهد.

وی در پاسخ به این سوال که همکاری هنرمندان ایرانی و خارجی را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: سینمای آینده همین سینما و جنسی از فیلم محمد رسول الله است. کشور ایران کشور بزرگی است، ملت ایران ملت بزرگواری است اگر بخواهیم در این عرصه دیده شویم، چاره‌ای نداریم که فیلم عظیم بسازیم. خوشبختانه فیلمی که امروز دیدیم مصداق فیلم خوب و بزرگ سینمایی بود که با رویکرد دینی ساخته شده است.

این مدرس سینما ادامه داد: سینمای کوچکی که در لایه‌هایی از بدنه هنری کشور پذیرفته شده که به عنوان سینمای آپارتمانی، کافی‌شاپی یا ضدقصه و پست مدرن که امسال در جشنواره فجر شاهد آن هستیم به نظر می رسد در دنیای امروز طرفدار ندارد، شاید برخی از جشنواره‌های خارجی برای برخی فیلم‌ها کف بزنند اما مخاطب نخواهد داشت.

وی در خاتمه گفت: زمانی بیگ‌پروداکشن ساختن فیلم با موضوع دینی در این سینما اتهام بود، بنده خودم یکی از متهمین بودم اما خوشحالم می‌بینم ساخت فیلم دینی یا پروداکشن عظیم ادامه دارد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار