امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145484
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 29
محمدرضا شفیعی تهیه کننده فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره این فیلم گفت: روی موضوع این فیلم ...

محمدرضا شفیعی تهیه کننده فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره این فیلم گفت: روی موضوع این فیلم حدود یک سال پژوهش صورت گرفت و فیلنامه‌ای شکل گرفت که بعد به این فکر افتادیم که یک کارگردان جوان و بااستعداد که بتواند سختی این کار را بدوش بکشد انتخاب کردیم و بنابراین مجید اسماعیلی که ساخت چند تله فیلم خیلی خوب را در کارنامه خود دارد کارگردانی فیلم را بر عهده گرفت.

وی با اشاره به تاثیرگذاری «ماهی سیاه کوچولو» تاکید کرد: به هر حال ما در فیلم از واقعی حرف میزنیم که از آن پیروزمندانه بیرون آمده ایم و خود پیروزی یعنی امید ضمن اینکه ما در فیلم جریانی را گوشزد می‌کنیم که جزیان روز جامعه ما میتواند باشد.

شفیعی با اشاره به گیشه «ماهی سیاه کوچولو» عنوان کرد: در مورد گیشه تصوری ندارم و به هرحال گیشه به تبلیغات بستگی دارد.

تهیه‌کننده «دهلیز» درباره مرزبندی بین سینمای امید و سیاه‌نمایی توضیح داد: مرزبندی بین این دو خیلی سخت است و در واقع حرکت روی لبه تیغ است، ما میتوانیم فیلمی بسازیم که نقد اجتماعی و اصلاح گر داشته باشد اما زمانی ما یک واقعه اجتماعی را ترویج می‌کنیم و به بستر گسترش آن کمک می‌کنیم.

شفیعی گفت: ماهی سیاه کوچولو یک قصه پر ریتم جذابی از یک واقعه تاریخی است که البته حرف روز را مطرح می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها