امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145503
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آویگدور لیبرمن» در واکنش به سخنان «موشه یعلون» که گفته بود ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آویگدور لیبرمن» در واکنش به سخنان «موشه یعلون» که گفته بود شرط او برای پیوستن به هر ائتلافی، کسب پست وزارت جنگ رژیم صهیونیستی گفت، هیچکس حتی حماس، حزب‌الله و آمریکا او را جدی نمی‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص‌شوع»، لیبرمن درباره سخنان وزیر جنگ اسرائیل گفت: « مطمئن هستم، یعلون سرباز خوبی است اما متاسفانه به عنوان وزیر، کسی او را جدی نمی‌گیرد؛ نه همسایگان عرب ما، نه حماس و حزب‌الله و نه حتی آمریکایی‌ها»!

وی افزود: « تا به امروز یعلون به این شهره است که حرف از دهانش در می‌رود و سپس برای عذرخواهی از آمریکایی‌ها شتاب می‌کند (اشاره او به سخنان وزیر جنگ اسرائیل است که جان کری وزیر خارجه آمریکا را عقده‌ای خواند و سپس به سرعت از او عذرخواهی کرد)».

لیبرمن سپس مدیریت یعلون علیه حماس، حزب‌الله و نیز رفتار او در قبال آمریکا را زیر سئوال برد و گفت، کارهای ر او باعث افزایش اعتبار اسرائیل و حتی قدرت بازدارندگی این رژیم نمی‌شود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها