امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145510
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس جمهور سوریه در دیدار با ولادیمیر ماکیه وزیر خارجه بلاروس در دمشق گفت: سوریه در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس جمهور سوریه در دیدار با ولادیمیر ماکیه وزیر خارجه بلاروس در دمشق گفت: سوریه در مبارزه با تروریسم جدی است و با جدیت تمام به مبارزه خود ادامه می‌دهد.

بشار اسد افزود: خشکاندن ریشه تروریسم که در برخی از کشورها رشد کرده است، نیاز به اراده واقعی بین المللی دارد.

به گزارش شبکه لبنانی الجدید، اسد گفت: برخی کشورهای غربی با کشورهای مستقل مشکل دارند از همین روی تلاش می کنند به هر بهانه ای و با هر ابزاری علیه آن فشار اعمال کنند.

وی در ادامه افزود: کشورهای مستقل برای مقابله با این کشورهای غربی باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا با تقویت قوای خود و اراده ملت‌ها  از حاکمیت دفاع و مانع دخالت خارجی در امور داخلی شوند.

وزیر خارجه بلاروس نیز در دیدار با رئیس جمهور سوریه، پیام کتبی رئیس جمهور بلاروس را که در آن بر حمایت این کشور از سوریه در مبارزه با تروریسم تاکید شده است، تحویل بشار اسد داد.

ولادیمیر ماکیه گفت: کشورش مسیر سوریه برای بازگشت امنیت به اراضی سوری را تائید می کند و از مقاومت سوری و ملت آن دفاع می کند.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها