امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145516
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۵۳
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مقام‌های اسرائیلی می‌گویند «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مقام‌های اسرائیلی می‌گویند «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در حال بررسی امکان بازنگری در سخنرانی اش در کنگره آمریکاست.

خبرگزاری انگلیسی «رویترز» امروز دوشنبه با انتشار این خبر نوشت:با توجه به موج انتقادها نسبت سخنرانی نتانیاهو در کنگره آمریکا ، مقام‌های اسرائیلی در حال تجدید نظر نسبت به این که آیا نتانیاهو در جلسه پشت درهای بسته با  نمایندگان  کنگره صحبت کرده و یا به نطق تلویزیونی در ساعت پر بیننده بپردازد، مردد هستند.

بر اساس این گزارش، یک مقام نزدیک به نخست وزیر اسرائیل در این باره گفت:«یک هفته است که در حال بحث در این باره هستیم. نتانیاهو نیز در حال بحث و رایزنی با حزب لیکود است و برخی به او پیشنهاد لغو این سخنرانی را داده‌اند. برخی دیگر نیز نظر مثبتی نسبت به این سخنرانی دارند.»

این منبع خبری در خاتمه به نقل از همه پرسی «رادیو ارتش اسرائیل» در این باره نوشت که 47% مردم سرزمین‌های اشغالی خواهان لغو سخنرانی نتانیاهو در کنگره آمریکا هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار