امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145597
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی در آستانه 22 ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی در آستانه 22 بهمن اعلام کرد: از مسئولان و به ویژه رئیس محترم جمهور و تیم مذاکره کننده هسته‌ای می‌خواهیم با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات و تذکرات رهبر انقلاب اسلامی، در کنار آحاد مردم در راهپیمایی حضور یافته و ذره‌ای از خطوط قرمز ایشان عدول نکنند، بر نمایندگان مجلس نیز وظیفه است قوانین مورد نیاز برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری را هرچه سریع تر به تصویب برسانند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

« امام خمینی(ره): پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد.

سلام بر امام خامنه‌ای

بیانات گوهربار دیروزتان در دیدار کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی، باری دیگر ما را واداشت تا دست بر قلم بریم، به شما لبیک گفته و با عمل به فرمایشات حضرت عالی دشمنان اسلام و این مرز و بوم را ناامید کنیم.

باید بگوییم بصیرت در نگاهتان، صلابت در چهره‌تان و منطق و شجاعت در کلام‌تان نوید و آرامش بخش بر دل‌های ما دانشجویان نظام اسلامی است.

باید همه بدانند که دانشجویان نظام اسلامی و پیروان امام خامنه‌ای برای تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب و سربلندی ملت مظلوم و بزرگوار ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و اگر نیاز باشد همچون گذشته خون خود را به پای پایداری و سربلندی انقلاب اسلامی خواهد ریخت و نیز در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و استقلال ملت شریف و همواره در صحنه ایران عزیز که با رشادت، تحمل رنج و اهدای خون‌ها سایه استکبار جهانی را از سر خود کنار زده و نور الهی را بر جان‌ها و این سرزمین گستراندند و موجب حقارت و تلخی استکبار جهانی، آمریکای جنایت کار و همپیمانانش گردیدند که اساس کینه و دشمنی با این ملت شریف همین حرکت است، اعلام می‌کنیم: ما باری دیگر در 22 بهمن با حضور در اجتماع یکپارچه ملت ایران به جزء جزء بیانات شما با تکیه بر عنایت حق تعالی لبیک خواهیم گفت.

از مسئولان و به ویژه رئیس محترم جمهور و تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیز می‌خواهیم با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات و تذکرات رهبر انقلاب اسلامی، در کنار آحاد مردم در راهپیمایی حضور یافته و ذره‌ای از خطوط قرمز ایشان عدول نکنند. بر نمایندگان مجلس نیز وظیفه است قوانین مورد نیاز برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری را هرچه سریع تر به تصویب برسانند.

شکرگزار زندگی در عصر انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خامنه‌ای هستیم.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها