امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145602
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه حزب اعتماد ملی به مناسبت 22 بهمن آمده است: ٢٢بهمن ماه 1357 یکى از ماناترین روز هاى ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه حزب اعتماد ملی به مناسبت 22 بهمن آمده است: ٢٢بهمن ماه 1357 یکى از ماناترین روز هاى این سرزمین است که نوید بخش پایان شب بلند تاریکى و حرمان بود ، سیل خروشان ملت ایران، زن ومرد پیر وجوان، روستایى وشهرى  به رهبری امام راحل، "استقلال ، ازادى ، جمهورى اسلامى "را فریاد می‌زد که نوید دهنده‌ی عزت، سربلندی، رفاه، آسایش و امنیت ایران و ایرانیان بود. اکنون که سی و شش سال از آن روزهاى باشکوه می‌گذرد، به رغم برخی ناملایمات و انحرافاتی که در دوره‌ای از تاریخ این کشور رخ داد، همواره خواست مردم و اراده و تلاش دولت‌ها بر پوشیدن جامه‌ی عمل به آرمان‌ها و خواست واقعی ارمان هاى انقلاب بوده است.

این بیانیه می‌افزاید: در این میان، ملت شریف ایران هیچ‌گاه در بزنگاه‌ها و تنگناهای تاریخی همچون جنگ تحمیلى و تحریم ها  پشتیبانی و حمایت خود رااز حاکمیت و دولت دریغ نداشته است. این چنین حضور  و مشارکت مردمی را، باید بیش از این‌ها قدر شناخت و جانفشانی‌های ملت را به طور شایسته پاسخ گفت. از این نگاه جمهوری اسلامی، یعنی تامین زندگی عزت مندانه مادی و تضمین حیات معنوی انسان‌ها. بر همین اساس، انتظار زیست و معیشتى پایدار با اینده اى روشن وبدون دغدغه، انتظاری غریب و بی‌جا نیست.

این بیانیه تاکید می‌کند: اکنون رییس جمهور و دولتمردان یازدهم، با تدبیر در تلاشند تا امید را در دل‌های مردم ایران زنده نگاه دارد.  به نظر مى رسد تیم مذاکره کننده‌ی هسته‌ای براى تحقق منافع ملى و اسایش ملت، همزمان از یک سو با تندروهای داخلی و از دیگر سو با قدرت‌های تمامیت‌خواه خارجی در حال مقابله است. این تلاش هاى خستگى ناپذیردر عرصه دیپلماسى، که نتیجه‌ی مطلوب آن بی‌تردید نفع ملت و مملکت را دربردارد،امروز بیش ازهر زمان دیگر نیازمند یکپارچگى و وحدت احاد ملت ، نخبگان وگروهًهاى سیاسى دراین برحه حساس در دفاع وحمایت از دولت منتخب  هستیم.

در این بیانیه آمده است: حزب اعتماد ملی که بنیان‌گزاران آن پیش و پس از انقلاب اسلامی همواره در صف مقدم مبارزات و دفاع از آرمان هاى انقلاب اسلامى و اموزه هاى بنیانگذار جمهورى اسلامى حضور داشته اند، از آحاد جامعه و از تمام گروه‌های سیاسی دعوت می‌کند با شرکت در راهپیمایی روز ملی 22 بهمن، یک بار دیگر پشتیبانی خود را از آرمانهای بلند انقلاب و دولت جمهوری اسلامی ایران و نیز حمایت از تیم مذاکره کننده‌ی هسته‌ای ، فریاد کنند. این حضور و اعلام حمایت، نشانه وحدت وانسجام ملى و بهترین پشتوانه براى دستگاه دیپلماسی و  عزم ملی برای حل و فصل مشکلات  کشور است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها