امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145621
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‏‌آباد، علاءالدین بروجردی عصر امروز در جمع مردم لرستان با تاکید بر اینکه امروز ما ...

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‏‌آباد، علاءالدین بروجردی عصر امروز در جمع مردم لرستان با تاکید بر اینکه امروز ما در مقابل آمریکا و هم‌پیمانانش در موضع قدرت هستیم، نه موضع ضعف اظهار کرد: اگر نخواهند، همه تحریم‎ها را یک‌جا بردارند، ما به اتکاء به اقتصاد مقاومتی در این جنگ تحمیلی نیز موفق می‏‌شویم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بدبینی رهبر معظم انقلاب نسبت به آمریکا را نتیجه ماهیت غیرقابل اعتماد آمریکایی‌ها دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار به صراحت اعلام کرد، با توافقی که تضمین‌کننده منافع ملی کشور و حذف کامل تحریم‌ها باشد، موافق هستند ضمن اینکه نسبت به انجام توافق بد و توافقی که جزییات آن هم شفاف و روشن نباشد هشدار دادند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از مرحله تثبیت عبور کرده و پیام آن در جغرافیای بسیاری از ملل آزادی‌خواه دنیا نیز دریافت شده است، افزود: حرکت رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارسال پیام به جوانان آمریکای شمالی و اروپا بیانگر یک خلاء ایدئولوژی در بین جوانان آمریکا و اروپاست که تمام تحلیل‌گران غربی نیز بر هوشمندی این پیام مهر تایید گذاشتند.

بروجردی با تاکید بر اینکه خروجی دیدگاه جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه یعنی گفتمان مقاومت از سال 2000 میلادی با تحمیل شکست سنگین بر صهیونیست‌ها هیمنه این رژیم پوشالی را در هم کوبید خاطرنشان کرد: امروز دیگر کنترل منطقه از دست آمریکا و رژیم صهیونیستی که روزی با 60 هزار مستشار تمام مقدرات کشور ایران را نیز مشخص می‌کردند، خارج شده است که این یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران و یک شکست بزرگ برای آنها است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی راهپیمایی 22 بهمن را نمایش قدرت ملت ایران در برابر دشمنان دانست و افزود: مردم ایران اسلامی با شکوه‌تر از گذشته از انقلاب و رهبری دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/2304/ج30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها