امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145641
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه روابط‌عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به اتفاق ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه روابط‌عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به اتفاق جمعی از مدیران، قضات و کارکنان این سازمان، روز گذشته از موزه عبرت ایران بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تبریک ایام الله دهه فجر؛ انقلاب اسلامی ایران را یک نمونه بی نظیر در تاریخ عنوان کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و حمایت، فداکاری و ایثارگری‌های مردم، جهان را به حیرت واداشت.

حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی با اشاره به سختی‌ها و شکنجه‌های انقلابیون در زندان‌های ستم‌شاهی گفت: خداوند متعال در سوره حدید اشاره می کند؛ کسانی که پیش از فتح و پیروزی در راه دین انفاق و جهاد کرده‌اند، اجر و مقامشان بیشتر از آنانی است که بعد از قدرت اسلام در این راه قدم برمی‌دارند.

وی تصریح کرد: بعد از انقلاب اسلامی نیز این جهاد و انفاق تا کنون ادامه داشته و کشورهای استعمارگر که از استقلال جمهوری اسلامی ایران و تسری این انقلاب به دیگر کشورها هراس داشته‌اند هر روز با توطئه چینی جدید سعی در ضربه زدن به کشور را داشتند که هر بار توسط مردم و سربازان گمنام امام زمان این توطئه‌ها خنثی شده است.

در ابتدای این مراسم، قائم مقام وزارت اطلاعات نیز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گزارشی از وضعیت امنیت کشور، تهدیدهای دشمنان در مرزها و عملکرد سربازان گمنام امام زمان ارائه کرد.

مشاور وزیر اطلاعات در امور ایثارگران نیز به بیان خاطراتی از زمان انقلاب و وضعیت انقلابیون در زندان های ستم شاهی پرداخت.  

در این بازدید سرپرست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، دادستان نظامی تهران و معاونین وی حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار