امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145651
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدعلی کامرانی رئیس بیمارستان توانبخشی رفیده در آیین افتتاح بخش بستری ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدعلی کامرانی رئیس بیمارستان توانبخشی رفیده در آیین افتتاح بخش بستری بیماری‌ های نورولوژیک و MS، اظهار کرد: در بیمارستان رفیده تمام خدمات توانبخشی ارائه می‌شود و برای این بیمارستان نمونه و نظیری در کشور وجود ندارد البته این بیمارستان همچنان در حال تکمیل شدن است.

وی در رابطه با بخش‌های بستری این بیمارستان گفت: این بیمارستان در فاز اول بخش بستری سالمندی را ایجاد کرد و 18 تخت را در سال 92 به این موضوع اختصاص داد.

رئیس بیمارستان توانبخشی رفیده افزود: امروز نیز فاز دوم به همت دکتر عظیمیان با 18 تخت اجرایی شد و خدمات سرپایی و بستری به بیماران نورولوژیک و MS ارائه می‌شود.

وی فاز سوم را نیز از نظر تجهیزات آماده به کار دانست و گفت: در صورت تأمین نیروی انسانی بخش سوم یعنی بخش بستری مغز و اعصاب کودکان و کودکان دارای اختلالات عصبی تکاملی دایر خواهد شد.

کامرانی خاطرنشان کرد: بخش مراقبت‌های ویژه و حاد در تمام کشور وجود دارد ولی بخش توانبخشی بیمارستانی ندارند تا نیازمندان توانبخشی به آن مراجعه کنند اما این بیمارستان این رسالت را بر عهده گرفته است که در سه ماهه اول تشخیص بیماری‌های ناتوان‌کننده که زمان‌های طلایی است به بیمار رسیدگی کند و بیمار را از افتادن به ورطه معلولیت و وابستگی نجات دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها