امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145672
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 242
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد شریعت باقری در مراسم بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم قضایی ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد شریعت باقری در مراسم بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم قضایی گفت: ما 1600 دانشجو داریم که تا 4 سال دیگر از بین این تعداد هزار  قاضی به بدنه قوه‌قضائیه اضافه می شود.

وی افزود: این دانشگاه هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته و دکتری را داراست که در زمینه کارشناسی ناپیوسته 16 رشته در این دانشگاه وجود دارد که در دیگر دانشگاه‌ها نیست.

رئیس دانشگاه علوم‌قضایی با بیان اینکه ما دانشجویان کارشناسی ارشدمان را تاکنون بورسیه نکرده‌ایم، اظهار داشت: امسال کار جدیدی اتفاق افتاده است که دانشجویان کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری را بنا داریم بورسیه کنیم و قرار است تعدادی از ظرفیت کارشناسی را کم کنیم و به ظرفیت کارشناسی ارشد اضافه کنیم.

وی با اعلام این مطلب که ما کارآموزی ضمن تحصیل را برای دانشجویانمان درنظر داریم، گفت: دانشجویان کارشناسی ما می‌توانند بلافاصله در این دانشگاه در ارشد هم تحصیل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها