امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145674
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی خیری‌گنجی دوشنبه شب در جمع بسیجیان پایگاه حجاب سمنان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی خیری‌گنجی دوشنبه شب در جمع بسیجیان پایگاه حجاب سمنان بیان کرد: قبل از انقلاب عزت، شرف و غیرت ایرانیان به دست حکومت شاهنشاهی بود و امروز ایران سرمشق مردم و به ویژه آزادی‌خواهان نقاط مختلف جهان است.

وی با اشاره بر اینکه دستاوردهای نظام اسلامی بسیار زیاد است، ادامه داد: باید راه شهدا و انقلاب را با بصیرت و قوت ادامه دهیم و لحظه‌ای مقابل دشمنان قسم‌خورده خود تسلیم نشویم.

خیری‌گنجی خاطرنشان کرد: طرح کاپیتولاسیون از جمله اقداماتی بود که موجب ذلت ایرانیان و سپس قیام علیه حکومت شاهنشاهی شد؛ ملت ایران برای به دست آوردن امنیت و آرامش امروز مشقت‌های فراوانی به خصوص از دست دادن عزیزان خود را تحمل کرده‌اند.

وی افزود: جوانان باید با علم‌اندوزی و ایمان خود ادامه‌دهنده راه شهدا باشند و اجازه‌ پایمال شدن خون آنان را به احدی ندهند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمنان نقش زنان در جامعه را مؤثر دانست و اظهار کرد: زنان ستون خانواده و خانواده بنیان جامعه هستند؛ دشمن یکی از اهداف خود را زنان و مادران قرار داده تا با تضعیف مهربانی، وفاداری، ایمان، ایثار و ازخودگذشتگی آنان، خانواده و سپس جامعه اسلامی را به انزوا بکشاند.

انتهای پیام/74007/صا20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها