امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145676
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، قنبر موسی‌نژاد دوشنبه‌شب در کارگاه آموزشی تحکیم خانواده در جمع مدیران و پرسنل کمیته ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، قنبر موسی‌نژاد دوشنبه‌شب در کارگاه آموزشی تحکیم خانواده در جمع مدیران و پرسنل کمیته امداد کردستان با بیان اینکه تقویت بنیه علمی و دینی کارکنان به منظور ارتقای سطح خدمات‌رسانی به جامعه هدف از اولویت‌های این نهاد است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 24 هزار ساعت آموزش‌های علمی و دینی به امدادگران ارائه شده است.

وی با بیان اینکه بدون شک آموزش‌ها نقش مهمی در ارتقای سطح کارایی و خدمات‌رسانی به جامعه هدف دارد و این دوره‌های آموزشی به صورت مستمر در قالب سرفصل‌های مختلف به پرسنل این نهاد ارائه می‌شود خاطرنشان کرد: ارتقای سطح باورهای دینی با برگزاری دوره‌های آموزشی از مباحثی است که از سوی این نهاد دنبال می‌شود و خوشبختانه در زمینه برپایی نماز و حجاب و عفاف از دستگاه‌های برتر در سطح استان هستیم.

مدیرکل کمیته امداد کردستان تقویت باورهای دینی را  بهترین راهکار مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان دانست و تصریح کرد: توجه به برنامه‌های فرهنگی از اولویت‌های کمیته امداد در استان است.

به گفته وی، بستر انجام کارهای فرهنگی در امداد با توجه به زیرساخت‌ها و همچنین اجرای طرح‌های مختلف فراهم است و حرکت‌های بسیار خوبی در این راستا انجام گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان با بیان اینکه گستردگی جامعه هدف کمیته امداد موجب تعریف برنامه برای همه آنها شده است خاطرنشان کرد: امروزه با توجه به این مهم برنامه‌های آموزشی و در مجموع طرح‌های توانمندسازی امداد از نگاه فرد محوری به خانواده محوری تغییر کرده است.

موسی‌نژاد از برگزاری محافل انس با قرآن کریم، پاسخگویی به شبهات دینی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد به عنوان یکی دیگر از اولویت‌های امداد نام برد و اظهار کرد: تقویت بنیه اعتقادی، ایجاد رقابت سالم و انس‌گیری با قرآن از دیگر برنامه‌هایی است که در این نهاد دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک تقویت باورهای دینی یکی از کارسازترین ابزارها در راستای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان در ادامه با اشاره به تاثیرات رسانه‌ها بر روی انسان‌ها اذعان داشت: خارج کردن خانواده از محوریت، جلوگیری از شکل‌گیری خانواده‌ها، تغییر حس و نیاز انسان‌ها، کاهش نرخ ازدواج و بالا رفتن سن ازدواج از تاثیرات مخرب استفاده از شبکه‌های ماهواره است.

موسی‌نژاد با بیان اینکه بیش از 162 شبکه فارسی‌زبان در حال حاضر به صورت مستقیم برای مردم ایران برنامه دارند، گفت: هویت‌زدایی از خانواده‌ها، تغییر اعتقادات با استفاده از ایجاد شبهه در بین افراد جامعه، عادی جلوه‌دادن رابطه بین دختر و پسر، ارزش‌زدایی از مفهوم غیرت و تنوع‌طلبی از دیگر اهداف دشمن برنامه‌های ماهواره است.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت دهه فجر از این ایام به عنوان ظرفیت ارزشمندی برای بازخوانی ‌دستاورد‌های انقلاب اسلامی نام برد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی منشا برکات زیادی برای ملت ایران و سایر جهان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان خاطرنشان کرد: در نظام اسلامی به دلیل غیرت دینی جوانان و احساس مسئولیت مردم روزها و ایام مختلف به عنوان روزی خاص ثبت شده که برای گرامیداشت آنها برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی برای نهادینه کردن معارف اسلامی و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: حضور چشمگیر هر ساله ملت ایران در یوم‌الله 22 بهمن نشانه مقبولیت این نظام الهی است.

انتهای پیام/79002/ط40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار