امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145682
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 16
مصطفی احمدی کارگردان فیلم سینمایی «نزدیکتر» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ارتباط این فیلم با مخاطبان اظهار داشت: واقعیت ...

مصطفی احمدی کارگردان فیلم سینمایی «نزدیکتر» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ارتباط این فیلم با مخاطبان اظهار داشت: واقعیت این است که نمی‌خواستم تماشاگران را گمراه کنم و حتما تماشاگران برای من مهم هستند و به نوعی پل ارتباطی من برای فیلم‌های بعدی مخاطبان هستند.

وی با اشاره به ارتباط فیلم سینمایی «نزدیکتر» با مفهوم سینمای امید عنوان کرد: با تمام احترامی که برای دولت قائل هستم اما به شعار دولت مبنی بر سینمای امید کاری ندارم، دولت اگر بخواهد شعار خود را محقق کنند امیدوارم که به زیر ساخت‌های سینما کمک کند یعنی بین من که فیلمساز جوان هستم و یک فیلمساز پیشکسوت تفاوتی وجود نخواهد داشت به این منظور که فیلم‌هایمان را در یک رده اکران می‌کنیم و با بازخورد مخطبان موجه خواهیم شد.

احمدی درباره گیشه «نزدیکتر» خاطرنشان کرد: من امیدوار هستم که در گیشه شرمنده تهیه کننده نشوم.

این کارگردان سینما با اشاره به هدف خود از ساخت فیلم سینمایی «نزدیکتر» تاکید کرد: من در این فیلم گفت‌وگوی رو در رو را دنبال می‌کردم، سینما در وهله اول برای سرگرم کردن مخاطب ساخته می‌شود و مخاطبی که بخواهد لایه‌های زیرین فیلم را بفهمد می‌فهمد که در این فیلم پیچیده نیست.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها