امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145686
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 125
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، غلام‌محمد زارعی شامگاه دوشنبه در جشن بزرگ انقلاب واقع در مجتمع صنعتی دنا صنعت یاسوج با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، غلام‌محمد زارعی شامگاه دوشنبه در جشن بزرگ انقلاب واقع در مجتمع صنعتی دنا صنعت یاسوج با بیان اینکه در طول 36 سال گذشته کارهای خوبی در استان انجام شده است، اظهار کرد: در شهرستان بویراحمد و دنا در دهه فجر امسال 120 پروژه عمرانی به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی به روستاها به سرعت ادامه دارد، افزود: خدمات خوبی به مردم روستاها در زمینه آب روستایی و گاز و همچنین برق ارائه شده و راه‌های روستایی هم به خوبی در دستور کار قرار گرفته‌اند.

وی یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرستان بویراحمد را راه‌آهن یاسوج به اقلید معرفی کرد و گفت: عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود و با راه‌اندازی این خط آهن تحولی بزرگ در شهرستان به وجود می‌آید.

وی خروج بسیاری از صنایع این دو شهرستان از رکورد را ماحصل پیگیری‌ها و مذاکرات مسئولان و نمایندگان با مسئولان کشوری دانست و گفت: با راه‌اندازی‌ و اقدامات صورت گرفته در صنعت این دو شهرستان و در کل صنایع استان سهم نیم درصدی ما از صنایع کشور به یک درصد رسیده است.

انتهای پیام/2571/الف10/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها