امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145687
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 217
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نکا، حمید یوسفی شامگاه دوشنبه در همایش جشن انقلاب در شرکت سیمان نکا اظهار کرد: امسال علی‌رغم همه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نکا، حمید یوسفی شامگاه دوشنبه در همایش جشن انقلاب در شرکت سیمان نکا اظهار کرد: امسال علی‌رغم همه مشکلات ناشی از کاهش تقاضا و مقدار فروش، که مجبور شدیم 30 روز توقف تولید داشته باشیم هم‌اکنون سیمان مازندران در جایگاه خوبی در تولید قرار دارد.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز در شرایط خوبی از نظر فروش قرار نداریم اما معتقدیم که اخلاق‌مداری باید در مدیران تقویت شود که عدم اخلاق‌مداری و دانش کار در برخی از مدیران سیمان در مجموع کشور سبب شده است که تا 55 درصد قیمت سیمان در سال‌جاری کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت سیمان نکا با اشاره به اینکه از اول دی‌ماه تاکنون بر بازار سیمان منطقه مدیریت داریم، خاطرنشان‌کرد: انتظار داریم با مدیریت مناسب و منطقی در صنعت سیمان این صنعت همچون گذشته جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

یوسفی با بیان اینکه تحریم‌ها اثری بر ما نداشته است بلکه سبب شده توانمندی‌های ما افزایش یابد، بیان کرد: زمان تحریم برای ما یک فرصت استثنایی بود که توانستیم از این فرصت استفاده کرده و با افزایش تولید، صادرکننده نمونه شده و قطب اقتصادی سیمان کشور را به‌دست آوریم.

وی ادامه داد: تحریم برای ما پلی برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بوده که در سال‌جاری به این موفقیت دست یافتیم و امیدواریم با افزایش خودباوری به استقلال و خودکفایی همه‌جانبه برسیم.

مدیرعامل سیمان نکا با اشاره به اینکه تعریف پروژه‌هایی در مسائل زیست‌محیطی و انرژی از اولویت‌های برنامه‌های در دست اقدام این شرکت است، تصریح کرد: آینده در اختیار محیط زیست و انرژی است و کسانی موفق هستند که به این دو مقوله توجه کنند و در غیر این‌صورت نباید به تولید امیدوار بود.

یوسفی گفت: محیط زیست و انرژی، اصول و پایه کارخانجات و به‌ویژه سیمان هستند که باید برق مورد نظر را خودمان تولید کنیم و نباید بخریم و همچنین گاز مازاد مصرف نکنیم و سوخت جایگزین تعریف کنیم.

وی بیان کرد: سال آینده پروژه تولید برق در سیمان نکا کلنگ‌زنی می‌شود و می‌توانیم با توانمندی‌هایی که داریم تا 11 مگاوات برق تولید کنیم و همچنین می‌توانیم تا 10 نوع سوخت جایگزین مصرف کنیم.

یوسفی ادامه داد: در رعایت مسائل زیست‌محیطی نیز پیشرفت خوبی داریم و دستگاه مکنده برای رعایت بیشتر مسائل زیست‌محیطی خریداری کردیم که در گمرک است و تا عید نصب می‌شود.

مدیرعامل شرکت سیمان نکا افزود: کارخانه سیمان مازندران با تولید 7 هزار و 300 تن کلینکر در روز هم اکنون صادرکننده نمونه و کارآفرین برتر است و تنها کارخانه مازندران است که در بین 80 کارخانه سیمان، گچ و آهن به‌عنوان بهره‌ور برتر انتخاب شد.

وی گفت: در سال 93 علی‌رغم کاهش فروش و درآمد شرکت سیمان مازندران در نکا، اکنون دغدغه‌ای نداریم چرا که با وجود این مشکلات، خدمات رفاهی خوبی را به کارکنان و کارگران ارائه کردیم.

انتهای پیام/86002/ر30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها