امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145692
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 172
شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای ...

شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از میهمانان آماده کرده است.

اگرچه زبان مردم این شهر با هم تفاوت دارد اما صدایشان یکی است؛ این شهر هر روز شلوغ‌تر می‌شود؛ افرادی خانه‌ها‌ی شان را رها می‌کنند اما تعداد بیشتری به قصد بنا کردن منزل جدید راهی این شهر می‌شوند.

مردم، مهربانی‌ها و تجربه‌هایشان را بدون اندکی توقع با همشهری‌های خود به اشتراک‌ می‌گذارند؛ اینجا در بیان بایدها، رودربایستی معنا ندارد و در هیچ خانه‌ای به روی میهمان بسته نیست.

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هر سه‌شنبه منتخب مهم‌ترین و بهترین مطالب وبلاگ‌نویسان کشور را در قالب گزارش «سه‌شنبه‌های وبلاگی» در معرض دید مخاطبان این خبرگزاری قرار می‌دهد. قرار ما سه‌شنبه‌های هر هفته با سه‌شنبه‌های وبلاگی برای قدم زدنی کوتاه با وبلاگ‌نشینان...

 

*برترین‌های بخش ویژه «بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»

دلایل پیروزی انقلابیون 57 و شکست آشوبگران 88

وبلاگ خورشید عالمتاب یک مقایسه ساده میان انقلابیون 57 و آشوبگران 88 داشته است: علل عدم موفقیت جنبش موسوم به سبز را در گوشه ذهنتان ذخیره کنید و بیاید به این سوال بیاندیشیم که چرا نهضت امام خمینی(ره) که بعدها به انقلاب اسلامی ایران شهرت یافت موفق شد یک رژیم تا بن دندان مسلح را از تخت سلطنت به زیر بکشاند؟

ادامه مطلب

وقتی نخستین سکانس فیلم انقلاب از تلویزیون پخش شد

وبلاگ تا ماه راهی نیست یکی از ماندگارترین لحظات مردم ایران را با زیباترین لغات به تصویر کشید: همه منتظر بودند؛ از هیچ کس صدایی بلند نمی‌شد حتی از او که از همه کوچکتر بود و همیشه حق حرف زدن داشت؛ هواپیما در صفحه ظاهر شد، نشست ... در باز شد و آقایی آمد آشنا.

ادامه مطلببی‌سابقه‌ترین استقبال تاریخ معاصر ‏

وبلاگ جنگ رسانه‌ای از 12 بهمن 57 نوشت: امام آمد و نفس‌ها به شماره افتاد، چشم‌های بی‌قرار و منتظر به آسمان دوخته شده بود، دیگر از خفت و خواری زمان قبل خبری نبود، چشم‌ها باز شد و از 12 بهمن 57 تا امروز این تن دیگر برای ما نیست.

ادامه مطلبمیراث شوم پهلوی در مغزهای فسیل شده!

وبلاگ افاضات عقل کل از ته مانده‌های پهلوی نوشت: علی‌رغم رشد روزافزون علمی ایران، هنوز هم افرادی هستند که افکارشان، از وابستگی آزاد نشده است و رسوبات تفکر «ما نمی‌توانیم» مغزشان را فراگرفته است.

ادامه مطلب

 

*برترین‌های بخش ویژه «نامه رهبری به جوانان غربی»

پوستر/ آیا تاکنون قرآن خوانده‌اید؟

وبلاگ تلخندک پوسترهایی با موضوع نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی طراحی کرده است.

ادامه مطلبتهاجم فرهنگی انقلاب اسلامی به غرب/ هزاران «ادواردو» در راه است

وبلاگ اسکالپل از «ادواردو» نوشت که در راه اند: رهبران جهان در پاریس بازو در بازوی نتانیاهو می‌اندازند تا تروریسم را محکوم کنند! رهبر انقلاب اسلامی دست به قلم می‌برد و با جوانان غربی سخن می‌گوید.

ادامه مطلبپیروز این جنگ جهانی فقط خداست

وبلاگ تناقضات ذهنی از جنگی جهانی با پیروزی مشخص نوشت: اسلام همچنان در غرب ضعیف است و این نهال لازم است آبیاری شود تا تمدن غرب ناچار به تعالیم قرآن رو آورد؛ امروز وقت سکوت نیست؛ این جنگ جهانی است و پیروزش فقط خداست.

ادامه مطلب

 

 

*برترین‌های بخش «خاطرات ماندگار»«گل اکبر» زندانی شد تا در عملیات شرکت نکند اما همانجا شهید شد

وبلاگ رهسپار قدیمی از یکی از مردان قدرتمند سپاه دزفول نوشت: «محمد گل اکبر» پیش قراول شهیدان عملیات والفجر 8 بود؛ اما در جزیره مجنون.

ادامه مطلبشهید مدافع حرم: «شهادت شهید دست خودش است»

احمدرضا بیضائی خاطراتی از برادر شهیدش در وبلاگ اسکالپل آورد: من خودم به این رسیده‌ام و با اطمینان و یقین می‌گویم؛ هر کس شهید شده، خواسته که شهید بشود؛ شهادت شهید فقط دست خودش است.

ادامه مطلب

 راهنمای سفر به لبنان

 یک ایرانی ساکن لبنان تجارب سفر خود را آورده است: بسیاری از افراد سفر به لبنان را دوست دارند؛ برخی‌ها برای بازدید از مناظر طبیعی و برخی هم به عشق جهاد، مقاومت و شهادت.

ادامه مطلب

 

*برترین‌های بخش «تلنگر»مرغ «سحر» نغمه نجابت سرداد

وبلاگ حرف‌های نیمه خصوصی یک رسانه‌ای تلنگری به اهالی رسانه زده است: «سحر احمدپور» بازیگر جوان سینمای ایران با فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» به جامعه سینمایی معرفی شد؛ بازیگری که با حجاب برتر وارد هنر سینما شده است و امیدواریم که همچنان حجاب برترش را حفظ کند.

ادامه مطلبآقای همساده و نماینده‌اش در سازمان ملل!

وبلاگ طنزهای یک م.ر.سیخونکچی نوشت: گفتیم حالا ما چه کنیم با این برگردوندن اعتبار به پاسپورت ایرانی؟ گفتن آقا شما فعلاً کلاهت رو بچسب باد نبره، ‏برگردوندن اعتبار به پاسپورت ایرانی پیشکش!‏‎ ‎آقا ما انقدر خندیدیم... انقدر خندیدیم‎.

ادامه مطلب

 

 

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها