امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145693
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، ستار هدایت‌خواه شامگاه دوشنبه در مراسم گفتمان انقلاب اسلامی، رویش‌ها و ریزش‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، ستار هدایت‌خواه شامگاه دوشنبه در مراسم گفتمان انقلاب اسلامی، رویش‌ها و ریزش‌ های انقلاب با بیان این‌که آنچه به عنوان انقلاب اسلامی اتفاق افتاده، تحقق اراده الهی بوده است، اظهار کرد: هر کسی، جریانی در هر کجای دنیا قصد تعریف نسبت خود با حق و باطل را داشته باشد باید نسبت خود را با انقلاب اسلامی مشخص کند.

وی افزود: هر کسی قصد تکامل انسانی داشته باشد باید با انقلاب اسلامی پیوند برقرار کند و هر کسی از انقلاب اسلامی جدا شود دچار ریزش روحی و سقوط معنوی و انسانی می‌شود.

نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس با تشریح ملاک‌های رویش و ریزش در انقلاب اسلامی، توانایی و کارآمدی ظرفیت تفکر دینی و شیعی برای تمدن‌سازی و اداره جامعه در سطح جهان را یکی از معیارهای رویش انقلاب اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: اگر کسی باور داشته باشد دین و تفکر شیعی قدرت اداره جامعه را ندارد در عبودیت خداوند شک کرده است.

هدایت‌خواه با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه پایان تفکر سکولاریسم حاکم بر جهان بود، تصریح کرد: بعضی از اندیشمندان غربی مرگ خداوند را اعلام کرده بودند به معنای اینکه خداوند در اداره این جهان نقشی ایفا نمی‌کند یعنی بشر به خداوند نیاز ندارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه پایان تفکر حاکم بر غرب بود، خاطرنشان کرد: عظمت انقلاب اسلامی در این بود که مسیر تاریخ بشریت را که به سمت دوری از دین و ارزش‌های الهی سیر می‌کرد، تغییر داد.

هدایت‌خواه افزود: ریزش‌ها افراد و جریاناتی هستند که در داخل کشور فکر می‌کنند باید با ساز و کارهای غربی جامعه را اداره کرد و هنوز خودشان را در میان تمدن تفکر لیبرال دمکراسی غرب تعریف می‌کنند.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تفکر کنونی داخل کشور که خودش را در ذیل تمدن و ساز و کارهای غربی، اقتصاد و سیاست غربی سکولاریستی تعریف می‌کند و مجوز خوانندگی زن را صادر می‌کند با انقلاب اسلامی مناسبت ندارد و این جزء ریزش انقلاب اسلامی است.

هدایت‌خواه با بیان این‌که ملاک و مبنای دوم برای گفتمان امام و انقلاب رسالت جهانی و مأموریت در همه مناسبت کلی در جهان است، افزود: انقلاب اسلامی آمده تا مناسبات ظالمانه عالم را از بین ببرد و این مأموریت تنها منحصر به ایران نیست.

وی ادامه داد: امام راحل فرمودند انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب اسلامی جهان به پرچم‌داری امام (عج) است.

هدایت‌خواه افزود: شعار و تفکر نه غزه نه لبنان با تفکر انقلاب اسلامی سنخیتی ندارد انقلاب اسلامی ماهیتاً نمی‌تواند به آنچه در جهان کنونی و مستضعفان می‌گذرد بی‌تفاوت باشد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که انقلاب اسلامی براساس نگاه قرآنی شکل‌ گرفته است، اضافه کرد: تفکری که آمریکا و مستکبران را به عنوان کدخدای عالم پذیرفته و با مصاحبه با نشریه آمریکایی می‌گوید ما دیگر آمریکا را شیطان بزرگ نمی‌دانیم با انقلاب اسلامی سازگاری نداشته و از ریزش‌های انقلاب به شمار می‌رود.

هدایت‌خواه اصل ولایت‌مداری را مهم‌ترین اصل گفتمان انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: ولایت حاکمیت شخص و فرد نیست و به معنای سرپرستی جامعه با ساز و کارهای الهی بوده و از نظر عملی مصداق اراده خداوند است.

وی با بیان این‌که دشمنان پس از ناامیدی و شکست در جنگ هشت‌ ساله همچنین ثبات کشور بعد از رحلت امام با جانشینی مقام معظم رهبری به فکر راهکار جدیدی علیه انقلاب افتادند، گفت: آنها به جنگ نرم روی آوردند و از عوامل خود در درون نظام کمک گرفتند.

هدایت‌خواه ادامه داد: فتنه 88 فتنه بزرگی بود که آمریکایی‌ها آن را تعریف کردند و از 20 سال پیش کلید زده شد و مربوط به چند ماه نزدیک انتخابات نبود.

نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد در مجلس اظهار کرد: دشمنان با تشکیل اتاق‌های فکر و تصویب جنگ نرم اقدام به تشکیل معادل اتاق‌های فکر خود با استفاده از عوامل داخلی کردند.

هدایت‌خواه با بیان اینکه نخستین مانیفست براندازی نظام انقلاب اسلامی در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران هاشمی‌رفسنجانی بود، تصریح کرد: در این مرکز افرادی از جمله سیدمحمد خوئینی‌ها، عباس عبدی و اکبر گنجی حضور داشتند.

وی تشکیل حزب حلقه کیان را دومین مانیفست براندازی نظام انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: در این تشکل افرادی که در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری بودند، حضور داشتند.

هدایت‌خواه خاطرنشان کرد: بعضی بر این باور هستند که میرحسن موسوی در این مدت بیکار نشسته بوده ولی در ماجرای فتنه 88 در ویلای رئیس انتخاباتی وی اسنادی کشف شد که از سال 83 با عنوان جمعیت تولید و تعاون اسلامی با ماهیت براندازی نظام تنظیم و تعریف شده بود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم مجلس با بیان اینکه میرحسین موسوی و دیگر عوامل از سال 85 در فکر براندازی نظام بودند، تأکید کرد: آنها معتقد بودند که با بازتولید انقلاب اسلامی نمی‌شود کشور و مشکلات را حل کرد.

هدایت‌خواه گفت: زمانی می‌توانیم خود را انقلابی تعریف کنیم که بر اصول انقلاب خود آگاه بوده و بر باورها، آرمان‌ها و الهی بودن و مظهر اراده بودن انقلاب اسلامی اعتقاد داشته باشیم.

انتهای پیام/82014/ز40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها