امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145695
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 38
محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از آزادراه رشت‌ـ قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه این آزادراه اظهار ...

محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از آزادراه رشت‌ـ قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه این آزادراه اظهار کرد: هیئت دولت هفته گذشته برای تسریع در تکمیل آزادراه رشت‌ ـ‌ قزوین 60 میلیارد تومان اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه بودجه خوبی برای تکمیل این آزادراه در سال 94 در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در بودجه 94 مبلغ 300 میلیارد تومان به 11 کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت‌‌ـ‌قزوین اختصاص یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در ادامه به وضعیت پروژه راه‌آهن گیلان اشاره کرد و یادآور شد: تلاش‌ها برای ادامه ساخت این پروژه در حال انجام است.

وی سرمایه‌گذاری در پروژه راه‌آهن گیلان را مهم دانست و خاطرنشان کرد: برای ادامه ساخت راه‌آهن رشت‌ـ‌انزلی‌ـ آستارا با سرمایه‌گذاران چین و روسیه مذاکره انجام شده است.

نوبخت از آغاز مطالعات ساخت آزاد راه و راه‌آهن رشت‌ ـ‌ قائم‌شهر خبر داد.

به گزارش فارس، 21 بهمن ماه جاری با حضور نوبخت 388 واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرد و به نوعروسان این نهاد کمک‌جهیزیه اهدا می‌شود.

نوبخت سخنران اصلی مراسم 22 بهمن رشت است.انتهای پیام/2300/ل20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار