امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145697
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 50
محمد مهدی‌نژاد نوری عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان ...

محمد مهدی‌نژاد نوری عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سال‌های گذشته افزایش می‌یابد، گفت: مردم با انگیزه‌هایی نظیر کوبیدن در دهان دشمن به دلیل حفظ عزت‌خواهی و همچنین حمایت از عملکرد ایران در صحنه بین‌المللی در راهپیمایی امسال با شور و هیجان بیشتری حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مردم امسال با حضور خود مشت محکمی به دهان دشمن می‌زنند.

مهدی‌نژاد افزود: در سال‌های گذشته نیز مردم با انگیزه عزت‌خواهی و حمایت از انقلاب در صحنه حاضر می‌شدند، امسال هم از این مساله کم نمی‌شود.

وی گفت: برخی شعارهای ابتدای انقلاب مانند ظلم‌ستیزی و استکبار ستیزی شعارهای بنیادی بوده است که همیشه زنده می‌ماند و حتی در نسل جوان شدید‌تر هم شده است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی امسال بر ارزش‌های مبنایی انقلاب تأکید دارد، افزود: ممکن است گام‌های پیشرفت و راهبردهای ارتباطی دچار تغییر و تحول شود ولی عزت‌خواهی و استکبارستیزی هیچگاه کهنه نمی‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار