امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145715
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 175
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سید احمد خاتمی با اشاره به آیه 120 سوره توبه اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سید احمد خاتمی با اشاره به آیه 120 سوره توبه اظهار کرد: قرآن کریم هر گامی را که موجب خشم دشمن شود، عمل صالح می‌داند و بر این اساس راهپیمایی روز 22 بهمن صبغه معنوی و قداست می‌یابد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با دعوت از ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: گام‌هایی که در راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند، تحقیقا بیعت با نظام اسلامی، آرمان‌ها و شهیدان است.

وی تصریح کرد: این گام‌های ملت ایران اسلامی است که عزت نظام اسلامی را رقم می‌زند و به صراحت به دشمنان پیام می‌دهد که امروز شور، شعور، نشاط و هیجان انقلابی بعد از 36 سال از پیروزی انقلاب در ملت ایران زنده است و پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: ملت ایران ذره‌ای از استقلال خود کوتاه نخواهند آمد و تودهنی محکمی می‌زند به دنیای استکبار، آمریکا و همپیمانانش که می‌خواهند چنگ در چنگ استقلال و آزادگی ملت بیاندازند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به مذاکرات ایران و غربی‌ها اظهار داشت: با توجه به وضعیت مذاکراتی که در جریان است قطعا این راهپیمایی معادلات را به نفع نظام اسلامی رقم خواهد زد.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، شعار «هیهات مناالذله» را زنده می‌کنند و می‌گویند که ما نخواهیم گذاشت دیگر در این کشور بردگی زمان طاغوت تکرار شود.

انتهای پیام/2258/صا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها