امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145731
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 21
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ضمن دعوت از مردم برای شرکت در

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: دین‌خواهی، حرکت به سوی فطرت الهی انسانها، استقلال‌طلبی، استبدادستیزی، حرکت در راستای فضائلی که انبیاء الهی مروج آن بودند، ظلم‌ستیزی و مظلوم‌نوازی عواملی بودند که باعث شد انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

وی ادامه داد: بعد از لطف خدا و وجود رهبری دینی، آگاه که از همه ابعاد دین آگاهی داشت حضور مردم در صحنه عامل به وجود آورنده انقلاب است. مردم بودند که انقلاب را به وجود آورند و خودشان هم ادامه دهنده راه انقلاب هستند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب توطئه‌های ریز و درشتی انجام شد اعم از جنگ تحمیلی، جنگ اقتصادی، تهاجم فرهنگی، تحریم‌ها، توطئه‌های اجتماعی، ایجاد گروهک‌های منافق که راس این توطئه‌ها فتنه‌های 78 و 88 است و می‌بینیم در همه آنها مردم بودند که حرف آخر را زدند.

جعفری افزود: انقلاب اسلامی ایران را باید از 3 دریچه اهداف و آرمان‌های بلند انقلاب، دستاوردهای شگرف آن و  آسیب‌ها و چالش‌هایی که متوجه انقلاب است، دید. علیرغم همه دستاوردهایی که داشتیم باید بدانیم چالش‌هایی هم داریم و باید چالش‌ها را بشناسیم و از بین ببریم و همان که امام (ره) فرمودند نگذاریم انقلاب دست نااهلان بیفتد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس اظهار داشت: مردم ما همواره میراث داران خوبی برای مکتب اهل بیت، راه امام (ره) و میراث شهیدان بودند و همواره از ولایت پیروی کردند.

جعفری یادآور شد: پیروی از ولایت و جمهوری اسلامی اصلی‌ترین دستاورد انقلاب است که مابقی دستاوردها در شعاع نظام مردم‌سالاری دینی که تعبیر امام (ره) جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد شکل می‌گیرد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس ادامه داد: دنیا مدیون انقلاب اسلامی است برای اینکه انقلاب اسلامی بشر سرگشته حیرت زده را به سوی خدا بازگرداند.

جعفری تاکید کرد: 22 بهمن یک همه پرسی و رفراندوم همه ساله‌ است، دوست و دشمن نیز حضور مردم در ایران راهپیمایی را تحلیل می‌کنید و می‌خواهند بدانند آیا مردم هنوز شور و شعور بهمن 57 را دارند.

وی گفت: همانطور که حضور گسترده مردم امید را به دل مظلومان جهان سرازیر می‌کند دل دشمنان را خالی می‌کند و آنها را دچار یاس و سرگشتگی می‌کند.

جعفری در خاتمه گفت: مردم خودشان انقلاب اسلامی را بوجود آوردند این انقلاب هم ارزان به دست نیامده در روز 22 بهمن خودشان باید بیایند و اعلام کنند پشت سر رهبری آرمان‌های امام(ره)، انقلاب و نظام هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار