امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145739
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 16
حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این مطلب افزود: حقیقتاً 35 سال ...

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این مطلب افزود: حقیقتاً 35 سال پیش انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) شکل گرفت.

وی افزود: در طول این 36 سال متأسفانه دشمنان از هیچ‌گونه دشمنی دست برنداشتند اما به لطف خداوند و رهبری امام راحل و پس از آن رهبر معظم انقلاب دستاوردهای بزرگی را امروز در سطح جامعه شاهد هستیم.

محسنی اژه‌ای گفت: حقیقتا مردم خوب و انقلابی ما در تمام این سال‌ها چیزی برای پیروزی و افزایش عزت این انقلاب کم نگذاشته‌اند و همواره حامی و پشتوانه بزرگی برای این انقلاب بودند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: امام راحل از همان ابتدا این قصد را داشتند که انقلاب به تمام جهان صادر شود که خوشبختانه این مهم امروز تحقق پیدا کرده و آن چیزی که امروز در دنیا می‌بینیم حکایت از صدور انقلاب به تمام اقصی نقاط دنیا است.

وی خاطر نشان کرد: البته در این مسیر فراز و فرودهایی هم داشته‌ایم اما در همه حال مردم پشتوانه محکمی برای دولتمردان و انقلاب خود بودند.

محسنی‌اژه‌ای درباره پیش‌بینی حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن نیز گفت: همان‌طور که مردم در 35 سال گذشته حضور چشمگیر و مثال‌زدنی داشتند امسال هم پیش‌بینی ما این است که این حضور از سال‌های قبل هم گسترده‌تر خواهد بود.

وی افزود: البته مردم امروز به این نتیجه رسیده‌اند که این حضور مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان نظام خواهد بود و همین امر تحقق پیش‌بینی ما برای حضور گسترده مردم را مسجل‌تر می‌کند.

معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یافته است باعث شده تا دشمنان اسلام در مقابل حقوق مسلم ما سر تعظیم فرود بیاورند و حقوق ما را به رسمیت بشناسند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها