امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145743
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 9
محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره ...

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به روند رسیدگی به پرونده سیگار مارلبرو در کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند و از سوی دیگر وضعیت نمایندگی شرکت فیلیپ موریس در ایران باید مشخص شود که آیا این شرکت در ایران نمایندگی دارد یا خیر.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چندی پیش وزارت صنعت مجوز واردات سیگار مارلبرو را صادر کرد که پس از بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون اصل 90، این کمیسیون از وزارت اطلاعات خواست تا در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس (شرکت تولیدکننده سیگار مارلبرو) تحقیق کرده و گزارشی را به وزارت امور خارجه ارائه کند.

به همین سبب کمیسیون اصل 90 پیگیر چگونگی مجوز واردات سیگار مارلبرو و اعلام استعلام وزارت اطلاعات در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار