امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145745
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 228
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرار بود ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت که اطلاعات مالکان آنها به ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرار بود ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت که اطلاعات مالکان آنها به صورت ناقص در اپراتورهای تلفن همراه به ثبت رسیده، از 15 بهمن ماه  قطع شود؛ اما در موعد مقرر، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تمدید یک هفته‌ای آخرین مهلت خبر داد و اعلام کرد که مالکان سیم کارت‌هایی که کد ملی خود را به اپراتورها ارائه نکرده باشند، تا 22 بهمن فرصت دارند تا نسبت به این کار اقدام کنند و در غیر این صورت سیم‌کارتشان قطع خواهد شد.

پیش از این گفته شده بود تعداد سیم‌کارت بی‌هویت و بدون کد ملی یکی از اپراتورها 8 میلیون سیم کارت‌ است. به گفته معاون رگولاتوری نیز هر دو اپراتور به یک اندازه سیم‌کارت بی‌هویت دارند که از مجموع سیم کارت‌های بی هویت تاکنون 25 درصد ثبت هویت شده است. در مجموع حدود 60 میلیون سیم‌کارت فعال در کشور وجود دارد.

بر این اساس مشترکان همراه اول باید کد ملی خود را به شماره 8980 و مشترکان ایرانسل باید کد ملی را به شماره 272 ارسال کنند.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها