امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145750
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، دادگستری استان کرمانشاه در پی ترور سلیم قنبری رئیس دادگستری روانسر، اطلاعیه‌ای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، دادگستری استان کرمانشاه در پی ترور سلیم قنبری رئیس دادگستری روانسر، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: صبح‌گاه امروز سلیم قنبری، رئیس فقید دادگستری شهرستان روانسر با شرارت یکی از اشرار منطقه به ضرب گلوله به شهادت رسید.

این اطلاعیه می‌افزاید: قنبری از قافله قضات سلیم و قاطعی بود که با قاطعیت، شجاعت، اخلاص و تعهدش خاری در چشم متجاسرین به حریم امنیت عمومی و اشراری بود که وجود او را مانع شرارت‌های خود می‌دانستند، به‌همین دلیل یکی از این اراذل و اوباش صبح‌گاه امروز هنگام خروج از منزل وی را با فرزند 10 ساله‌اش به گلوله می‌بندد و این قاضی وارسته به فیض عظمای شهادت نائل می‌شود که فرزند ایشان نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

این اطلاعیه تصریح می‌کند: با حضور مأموران انتظامی در محل، ضارب که دارای سوابق قبلی شرارت نیز هست قصد گریختن از صحنه جرم را داشته به سمت مأمورین هم شلیک کرد که پس از درگیری مسلحانه مجروح و دستگیر شده است.

این اطلاعیه تاکید می‌کند: روابط عمومی دادگستری کرمانشاه ضمن آرزوی علو درجات برای آن شهید سعید، شهادت شهید قنبری را به محضر بقیة‌الله الاعظم(عج)، رهبری معظم انقلاب، خانواده ایشان و امت شهید پرور استان تبریک و تسلیت عرض می‌کند و مطمئناً چنین اقدامات ناجوانمردانه‌ای عزم دستگاه قضائی را برای اجرای عدل الهی و خدمت صادقانه به خلق خدا سست نخواهد کرد و اشرار بدانند که سلیم قنبری نخستین شهید راه عدالت نبوده و آخرین نیز نخواهد بود.

دادگستری کرمانشاه در این اطلاعیه اعلام کرده است: مراسم تشییع پیکر رئیس دادگستری روانسر پنج‌شنبه 23 بهمن ماه ساعت 8:30 از مقابل دادگستری این استان انجام می‌شود.

انتهای پیام/2700/و/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار