امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145761
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خوزستان، حسن روحانی رئیس‌جمهور در واکنش به بحران گردوخاک در خوزستان در صفحه خود در شبکه اجتماعی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خوزستان، حسن روحانی رئیس‌جمهور در واکنش به بحران گردوخاک در خوزستان در صفحه خود در شبکه اجتماعی با نوشتن متنی با مردم خوزستان ابراز همدردی کرد.

با شما هم‌نفس‌ام...‌

‌ ‌دلاوران جنوب، خوزستانی‌های خونگرم، مرزبانان غیور؛

باز هم نفس‌هایتان از میهمانِ شومِ گردوغبار به شماره افتاده است. اینکه شما هموطنان عزیزم، گاه به‌گاه در برخی استان‌ها و این روزها در خوزستان و اهواز دلاور، به جای هوای پاک، حتی خاک تنفس کرده‌اید، دردی مشترک و اولویتی جدی است.

با شما هم‌نفس‌ام... چنانچه هم قسم بوده و هستیم... تا مشکلی را که سالیان دراز ایجاد شده، گام به گام از میان برداریم...تا برای همیشه غبار از پیکرِ عروس کارون بزداییم.

کارگروه رفع آلودگی هوا در دولت، به ریاست رئیس سازمان محیط زیست و حضور تعدادی از وزرا، لحظه به لحظه پیگیر کاهش آلودگی هوا و ارائه گزارش اقدام‌ها در این زمینه هستند.

از استاندار خوزستان خواسته‌ام ضمن مشارکت همه دستگاه‌ها و صاحب‌نظران، با کارگروه دولت در تماس و همکاری باشند و پیشنهادهای عملی ارائه کنند.

از وزیر بهداشت هم خواسته‌ام که به بیماران عزیز و آسیب‌دیدگان رسیدگی ویژه کنند. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم موظف شده اعتبارات ویژه را تخصیص دهد.

برای پاکیزگی هوا، عزمی تازه لازم است. با هم همت کنیم تا فضای تنفس بگسترانیم.

بدانید که با شما هم‌نفس‌ام...انتهای پیام/2329/ع

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها