امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145764
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، در این تجمع مردم اهواز با ماسک در مقابل استانداری خوزستان تجمع و نسبت به این پدیده شوم گرد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، در این تجمع مردم اهواز با ماسک در مقابل استانداری خوزستان تجمع و نسبت به این پدیده شوم گرد و غبار اعتراض خود را بیان کردند.

مردم بعد از شنیدن خبر لغو پرواز رئیس سازمان محیط زیست کشور به اهواز به دلیل گرد و غبار غلیظ خواستار عزیمت فوری معصومه ابتکار از طریق زمینی به خوزستان شدند.

در هفته جاری روزهای شنبه، یکشنبه و سه‌شنبه میزان آلودگی هوا در 13 شهر از جمله شهرستان‌های اهواز، ماهشهر و آبادان بسیار بالا بود که مدارس و ادارات را به تعطیلی کشاند و مردم این شهرستان‌ها را خانه نشین کرد.

گزارش‌ها از میزان آلودگی هوا در شهرهای ذکر شده حکایت از ٦٠ برابر استاندارد بودن میزان آلودگی در این شهرها است که تنفس برای مردم را به شکل جدی با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش خبرنگار فارس شهروندان گلایه‌مند اهوازی در این تجمع خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر و جدی‌تر مسئولان استانی و کشوری در پیگیری و مقابله با این پدیده شوم هستند.

 

انتهای پیام / ٧٢٠٢٢/صا20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها