امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145768
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; متن این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم یوم الله 22 بهمن روز رهایی ملت ایران &

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیمیوم الله 22 بهمن روز رهایی ملت ایران & nbsp;از چنگال استبداد داخلی و وابستگی خارجی است. روز غلبه خون بر شمشیر،‌ پیروزی «قدرت منطق» بر «منطق قدرت» و در یک کلام روز انقلاب ملت سزاوار ایران بر همه پلشتی ها و تیره‌گی ها است.

22 بهمن نماد وحدت، مقاومت و گفتمان ملتی است که با تاسی از ابرمردی نستوه از تبار ابراهیم خلیل رویدادی را خلق کرد که به رغم گذشت 36 سال از آن نه تنها در درون مرزهای جغرافیایی خود منحصر نشد که با عبور از مرزهای جغرافیایی در قلب و باور میلیون ها انسان مسلمان و غیر مسلمان رسوخ کرد و به الگویی برای حرکت‌های آزادی‌خواهانه و ظلم ستیزانه در جهان بدل شد.

اکنون و در طلیعه سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت مقاوم و هوشیار ایران به رغم عبور از بسیاری از موانع تحمیلی غرب همچنان در دو عرصه با موجی از اقدامات خصمانه قدرت های زور گو  روبرو است. در عرصه مربوط به مذاکرات هسته ای که با تلاشی مزورانه از سوی غرب برای به تسلیم واداشتن ملت در برابر خواست غیر منطقی تعطیلی فعالیت های هسته ای روبروست و در عرصه خارجی نیز با پدیده اسلام هراسی از طریق هتک حرمت به ساحت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) مواجه است.

با این وجود شرایط انقلاب ایران با شرایط چهار دهه پیش تفاوت های اساسی دارد ضمن آنکه طی چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب امام راحل (ره) آنچه جمهوری اسلامی ایران را از هر آسیب و گزندی محفوظ داشته حضور گسترده آحاد ملت ایران در صحنه های مختلف انقلاب است.

از این رو انجمن روزنامه نگاران مسلمان ضمن گرامیداشت سالروز یوم الله 22 بهمن نظر به حساسیت شرایط منطقه ای و جهانی از همه امت اسلامی به ویژه اصحاب جراید و رسانه ها  دعوت می کند تا با حضوری گسترده در راهپیمایی دشمن‌شکن و سرنوشت‌ساز 22 بهمن ضمن سردادن ندای اتحاد مسلمانان و انزجار از دشمنان دین خدا پایبندی خود را یکبار دیگر نسبت به آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه ای (دام ظله العالی) اعلام دارند.

و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم

انجمن روزنامه نگاران مسلمان

21 بهمن 1393

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار