امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145779
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از تارنمای مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه،‌ محسن نایبی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از تارنمای مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه،‌ محسن نایبی ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره مجاهدت‌ها و رشادت‌های جوانان غیور ایران اسلامی به رهبری امام راحل (ره) گفت: شرکت بهره برداری مترو تهران در روز 22 بهمن ماه با بسیج نیروهای خود خدمات ویژه ای را به راهپیمایان این روز عزیز ارائه خواهد کرد.

نایبی با بیان اینکه استفاده از مترو از ابتدای ساعت سرویس دهی تا پایان مراسم 22 بهمن رایگان است افزود: فاصله حرکت قطارها هم در این روز کاهش می یابد که براساس آن در خط 2 این زمان از 7 دقیقه به 4 دقیقه، در خط سه از 20 دقیقه به 15 دقیقه و در خط چهار از 9 دقیقه به 5 دقیقه تقلیل می یابد.

وی خاطرنشان کرد: در خط چهار هنگام پایان مراسم راهپیمایی و بازگشت مسافران فاصله حرکت قطارها به حداقل زمان ممکن می رسد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: در سایر خطوط فاصله گذر قطارها تغییر نمی کند اما این آمادگی وجود دارد که در هنگام افزایش مسافران در ایستگاه ها قطارهای فوق العاده اعزام شوند.

نایبی تصریح کرد:  ایستگاه میدان آزادی نیز تا پایان مراسم راهپیمایی بسته خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار