امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145792
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، آیت‌الله عباس کعبی صبح امروز در جمع خبرنگاران و مسئولان شهرستان بهبهان، به تبیین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، آیت‌الله عباس کعبی صبح امروز در جمع خبرنگاران و مسئولان شهرستان بهبهان، به تبیین آرمان‌ ها و اهداف انقلاب پرداخت و اظهار کرد: دغدغه اصلی همه ما در زندگی، تحقق اهداف انقلاب اسلامی است، پس باید برای رسیدن به مقصد و مقصود انقلاب اهداف را خوب بشناسیم، دوست را از دشمن تشخیص دهیم، راهکارهای عملی را به‌کار ببندیم و برای رسیدن به مقصد، همگی متحد با هم برای تحقق آمال انبیای الهی و تحقق کمال بشر و انسان تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: باید خداوند متعال را شاکر باشیم که هرچند نتوانستیم حضور پیامبر(ص) را ببینیم اما وجود نورانی امام خمینی(ره) و پس از آن امام همام وجود مقدس مقام معظم رهبری، را احساس کردیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: جنس انقلاب اسلامی از جنس انقلاب انبیا است، تمدن ساز است لذا این انقلاب نباید با انقلاب‌های اقتصادی و غیره مقایسه شود، البته این انقلاب نقطه آغاز ما بوده و ما امروزه به دستاوردهای بزرگ و افتخارات عظیمی نائل شده‌ایم.

کعبی متذکر شد: انقلاب اسلامی، مستحکم و غیرقابل تزلزل است اما باید هوشیار باشیم زیرا دشمن قصد نفوذ و تخریب دارد و هدفشان ایجاد فتنه و اختلاف است که ما باید برای رهایی و مصون ماندن از این نوع تهدیدها و برای حفظ دینمان، گوش به فرمان امام خود و پشتیبان ولایت فقیه باشیم چراکه دین بدون امامت و ولایت همانند جسم بدون روح است و بدون آن معنا پیدا نمی‌کند.

وی در ادامه افزود: یکی از نام‌های عصر غیبت، عصر فتنه است، لذا ما فتنه را در مقابل خود داریم و اگر هوشیار نباشیم آسیب را پیش‌رو خواهیم داشت.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید خدا را شاکر بود که فتنه 88 را با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب سرافرازانه پشت سر گذاشتیم و از خطرها گذر و گریز کردیم و همچنین با تدابیر عالمانه رهبری کمترین هزینه را دادیم.

کعبی تصریح کرد: فتنه 88 یک شبه سبز نشد، این فتنه ادامه فتنه‌های گذشته بود و از همان آغاز کلید خورد، یک بار از جنس چپ مارکسیستی و بعد از آن اصلاحات آمریکایی بود و این بار در قالبی دیگر و به اسم فتنه 88 رقم خورد.

وی در مورد ریشه فتنه و توضیح راه‌های رهایی از آن گفت: ریشه این فتنه‌ها، فکری است و برای مقابله با آن ما نیازمند بصیرت ایدئولوژیک هستیم.

کعبی در مورد اهداف فتنه خاطرنشان کرد: اهداف فتنه 88 فروپاشی هویتی، شکاف در بعد رضایتمندی، ایجاد فاصله بین مدیران ارشد نظام با مردم و طراحی اسلام منهای روحانیت بود، لذا خوشبختانه مردم غیور و انقلابی ما با تمام سختی‌ها چونان که در اوایل انقلاب و هشت سال جنگ ناجوانمردانه تحمیلی و پس از آن در جنگ‌های روانی ایستادگی کردند، باز هم به فرمایش امام مبنی بر پشتیبانی از ولایت فقیه برای جلوگیری از آسیب به مملکت جامه عمل می‌پوشانند و این ایستادگی را در راهپیمایی 22 بهمن به رخ تمام جهانیان خواهند کشید.

انتهای پیام/ 72001/صا40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها